Za szybko!

Wydarzenia

Za szybko!

06.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Aż 58 na 77 kierowców, którym policja we wtorek zmierzyła prędkość, jechało za szybko!
4 lipca wyszkowska drogówka prowadziła działania „Prędkość”. Akcja miała na celu przeciwdziałanie przekraczaniu dozwolonej prędkości. To właśnie to wykroczenie niezmiennie jest najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych.
Policjanci mierzyli prędkość urządzeniami pomiarowymi oraz w samochodzie z wideorejestratorem. Skontrolowali w ten sposób 77 pojazdów. Po podsumowaniu akcji okazało się, że aż 58 kierowców jechało za szybko.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jak zabezpieczone są nasze służby

Jak zabezpieczone są nasze służby

Do wyszkowskiego szpitala docierają środki zabezpieczenia dla personelu. Również powiat przeznaczył dodatkowe pieniądze na środki ochrony osobistej wyszkowskich służb, głównie medycznych. Maseczki mają być szyte w DPS w Brańszczyku i Monarze. Zaangażowane są również wyszkowskie zakłady krawieckie. 
Prowadzone są też zbiórki środków i sprzętu. 
zobacz więcej
(Nie) działo się na Okrzei (foto)

(Nie) działo się na Okrzei (foto)

O trwającej od kilku tygodni przebudowie ul. Okrzei radni i burmistrz dyskutowali na ostatniej sesji. Wątpliwości budzi szczególnie skrzyżowanie z ul. Pułtuską. – Dopiero w ostatnich dniach prowadzone są jakieś prace w tym miejscu. Dlaczego ulica została zamknięta przy takich utrudnieniach w ruchu w Wyszkowie? – pytał Adam Szczerba.
- Nie wiem skąd takie informacje – dziwił się natomiast Jan Abramczyk.
zobacz więcej
Pomnik przy Sanktuarium św. Rodziny

Pomnik przy Sanktuarium św. Rodziny

Pomnik, wyraz wdzięczności ojcom, dziadkom, rodakom, którzy walcząc i ginąc za Ojczyznę, zapisali się w jej historii, stanie przy Sanktuarium Świętej Rodziny. Poświęcenie i odsłonięcie pomnika odbędzie się w niedzielę 18 listopada po Mszy św. o godz. 12 pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Stefanka. Trwają ostatnie prace przy pomniku.

zobacz więcej
Nielegalny alkohol i papierosy

Nielegalny alkohol i papierosy

Ponad 1600 paczek papierosów i prawie 70 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli wyszkowscy policjanci. W sprawie przesłuchano podejrzanego 47-letniego mieszkańca gminy Wyszków.
zobacz więcej
Zitcom