Advertisement 
Za szybko!

Wydarzenia

Za szybko!

06.07.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Aż 58 na 77 kierowców, którym policja we wtorek zmierzyła prędkość, jechało za szybko!
4 lipca wyszkowska drogówka prowadziła działania „Prędkość”. Akcja miała na celu przeciwdziałanie przekraczaniu dozwolonej prędkości. To właśnie to wykroczenie niezmiennie jest najczęstszą przyczyną zdarzeń drogowych.
Policjanci mierzyli prędkość urządzeniami pomiarowymi oraz w samochodzie z wideorejestratorem. Skontrolowali w ten sposób 77 pojazdów. Po podsumowaniu akcji okazało się, że aż 58 kierowców jechało za szybko.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
O wsparciu osób z niepełnosprawnościami

O wsparciu osób z niepełnosprawnościami

Wyszkowskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym świętuje w tym roku 25-lecie. Jednym z elementów obchodów będzie konferencja „System wsparcia osób z niepełnosprawnościami - dobre praktyki”, która odbędzie się we wtorek 28 maja o godz. 10 w auli wyszkowskiej filii Wyższej Szkoły im. P. Włodkowica.
zobacz więcej
Plakaty – niewielki akcent, który wiele zmienia

Plakaty – niewielki akcent, który wiele zmienia

Co zrobić, żeby wygląd naszego salonu, sypialni czy łazienki zmienił się o 180 stopni? Wystarczy, że wprowadzimy do przestrzeni efektowne akcenty dekoracyjne. Nie musimy przeprowadzać całościowej metamorfozy wystroju, wystarczy jedynie wyrazisty dodatek, który zrewolucjonizuje niewyróżniające się dotąd pomieszczenie. To znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy są albo bardzo zapracowani, albo wolny czas wolą spędzić z rodziną, a nie dekorując mieszkanie. 
zobacz więcej
Po pijanemu skasował latarnię (foto)

Po pijanemu skasował latarnię (foto)

Jak już informowaliśmy, w niedzielę pijany kierowca skasował latarnię na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Okrzei. Jak widać na zdjęciach od naszego czytelnika, złamana latarnia zatarasowała rondo.
zobacz więcej
Duże zainteresowanie kolektorami

Duże zainteresowanie kolektorami

Ponad 300 osób skorzystało z dyżuru eksperckiego w sprawie budowy kolektorów słonecznych w prywatnych gospodarstwach. Już następnego dnia urzędnicy przyjęli prawie 300 wniosków. – Wszyscy mieli mieć równe szanse – na ostatniej sesji rady miejskiej wątpliwości zgłosiła sołtys Leszczydołu Starego Monika Bieżuńska.
zobacz więcej
Zitcom