Z rzeki wyłowiono ciała matki i syna

Wydarzenia

Z rzeki wyłowiono ciała matki i syna

19.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Tragicznych odkryć w czwartek 18 sierpnia rano dokonali wędkarze zarzucający wędki nad Bugiem. Najpierw na wysokości dawnego mostu pontonowego jeden z nich dostrzegł ciało kobiety. Półtorej godziny później w Rybienku Starym inny wędkarz znalazł ciało mężczyzny. Policja ustaliła tożsamość ofiar, to matka i syn, mieszkańcy Wyszkowa.
Ok. godz. 9.00 mieszkaniec powiatu wyszkowskiego w trakcie połowu ryb zauważył w rzece Bug zwłoki kobiety. Półtorej godziny później, ok. godz. 10.30 policja otrzymała podobne zgłoszenie z Rybienka Starego. Kolejny wędkarz znalazł ciało mężczyzny na wysokości kolektora oczyszczalni ścieków.
Ponieważ przy ciałach nie było żadnych dokumentów, policja dopiero na drugi dzień ustaliła tożsamość ofiar. To 56-letnia kobieta i jej 33-letni syn, mieszkańcy Wyszkowa. Na ciałach nie znaleziono żadnych obrażeń, ale z informacją na temat przyczyny śmierci obojga Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie wstrzymuje się do czasu otrzymania wyników przeprowadzonej w piątek 19 sierpnia sekcji zwłok.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom