Wyszkowski sztab WOŚP z wizytą w fundacji Owsiaka (foto)

Wydarzenia

Wyszkowski sztab WOŚP z wizytą w fundacji Owsiaka (foto)

09.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Przedstawiciele wyszkowskiego sztabu WOŚP w środę 4 stycznia spotkali się z Jerzym Owsiakiem.
W skład 10-osobowej delegacji szef sztabu, naczelnik miejskiego wydziału promocji Leszek Marszał, dyrektor WOK „Hutnik” Mariusz Kowalski, Stanisław Świadkowski, który od 24 lat wspiera orkiestrę i prowadzi licytację wyszkowskich serduszek, młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego oraz harcerze z Hufca ZHP „Rój Promienistych”. Materiał z wizyty w warszawskiej siedzibie fundacji można było obejrzeć w TVN i TVN24. Wyszkowianie wzięli również udział w nagrywaniu wideobloga Jurka Owsiaka, on z kolei nagrał z wyszkowianami spot promujący lokalny finał WOŚP. Wszelkie materiały można znaleźć na Facebooku sztabu gminy Wyszków.
Właściciel zakładu jubilerskiego „Asik” wręczył prezesowi fundacji wyszkowskie serduszko. Przedstawiciele sztabu przygotowali identyfikatory dla 114 zarejestrowanych wolontariuszy, którzy od 13 do 15 stycznia będą kwestowali na imprezach zamkniętych, na terenie miasta i gminy.
Sztabowi udało się uzyskać kilka perełek na licytację, m.in. koszulki z podpisem Jerzego Owsiaka i kalendarz na 2017 r. autorstwa Andrzeja Mleczki z limitowanej serii.
Delegacja pragnie bardzo serdecznie podziękować wyszkowskiemu oddziałowi firmy GWARANT za transport do siedziby Fundacji oraz coroczne wsparcie w transporcie wolontariuszy i ochronę wyszkowskiej imprezy.
fot. urząd miejski
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom