Wyszkowska huta z nagrodą od prezydenta (foto)

Wydarzenia

Wyszkowska huta z nagrodą od prezydenta (foto)

20.03.2019
autor: Renata Szwarc, specjalista ds. kreowania wizerunku pracodawcy
Przedstawiciele firmy Ardagh Glass S.A. odebrali z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy nagrodę Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Wyszkowska huta szkła znalazła się wśród 22 firm wyróżnionych przez NSZZ „Solidarność”. To wyjątkowa nagroda przyznawana pracodawcom przez pracowników.
Uroczysta gala wręczenia certyfikatów odbyła się we wtorek 19 marca w Pałacu Prezydenckim. Nagrodę w imieniu huty szkła odebrał Piotr Ignasiak, dyrektor operacyjny Ardagh Glass S.A: - Od lat dążymy do tego, by nasze huty były najlepszym miejscem pracy. Wprowadzanie programów, dzięki którym pracownicy mają realny wpływ na swoje środowisko pracy, dbanie o kulturę i dialog, ciągła poprawa bezpieczeństwa – to tylko wycinek tego, czym zajmujemy się na co dzień. Cieszymy się, że nasze starania doceniają związki zawodowe, pan prezydent, ale przede wszystkim nasi pracownicy. Ta nagroda jest też dowodem na to, że związki zawodowe mogą być świetnymi partnerami dla pracodawcy i razem można zrobić naprawdę dużo dobrego.
Kandydatów do nagrody zgłaszają zakładowe jednostki „Solidarności”. Konkurs ma na calu promocję firm, które mogą się pochwalić stosowaniem dobrych praktyk w zakresie prawa pracy, przestrzeganiem norm bezpieczeństwa oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. W tym roku certyfikaty wręczono jedenasty raz. Nagrodzonym firmom przysługuje prawo do posługiwania się tytułem przez okres trzech lat.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom