Wyszków stanął (foto)

Wydarzenia

Wyszków stanął (foto)

07.07.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Całkowicie zakorkowana ul. Pułtuska, Sowińskiego, Serocka i al. Piłsudskiego – to efekt czwartkowej, 7 lipca, zmiany organizacji ruchu na remontowanej ul. Kościuszki.
Zgodnie z zapowiedziami 7 lipca ok. godz. 13.00 wykonawca przebudowy ul. Kościuszki - Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Maz. - wprowadził jeden kierunek ruchu (prawym pasem, w stronę Serocka) od ul. Warszawskiej do skrzyżowania z ul. Sowińskiego. Przeciwległy pas ruchu, w kierunku Warszawy, został zamknięty. Jednocześnie zamknięto zarówno wyjazd od ul. 3 Maja na tzw. „malowane rondo”, jak i wjazd w ul. 3 Maja od strony Sowińskiego. 
W dalszym ciągu zamknięty dla ruchu pozostał jeden pas jezdni ul. Kościuszki od Sowińskiego do budowanego wiaduktu, skrzyżowania z ul. KEN i al. Piłsudskiego. Ruch tranzytowy z Serocka kierowany jest objazdem przez Różan i Ostrów Mazowiecką, ruch lokalny w kierunku centrum objazdem od ul. Piłsudskiego do ul. Białostockiej.
Kierowców, którzy nie wiedzieli o planowanej zmianie organizacji ruchu i nie zwrócili uwagi na informujące o niej znaki, przy tzw. malowanym rondzie czekała niespodzianka. Wielu zawracało, co w przypadki samochodów ciężarowych było dość kłopotliwe.
Jak można się było spodziewać, ruch skierował się na i tak obciążoną ul. Pułtuską. Stała Pułtuska od strony Poloneza w kierunku centrum miasta, Sowińskiego i al. Piłsudskiego. Zakorkował się nawet jedyny pas ruchu na ul. Serockiej.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.82% (199 głosów)
28.95% (264 głosów)
7.24% (66 głosów)
7.68% (70 głosów)
34.32% (313 głosów)
manhattan