Wyszków stanął (foto)

Wydarzenia

Wyszków stanął (foto)

07.07.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Całkowicie zakorkowana ul. Pułtuska, Sowińskiego, Serocka i al. Piłsudskiego – to efekt czwartkowej, 7 lipca, zmiany organizacji ruchu na remontowanej ul. Kościuszki.
Zgodnie z zapowiedziami 7 lipca ok. godz. 13.00 wykonawca przebudowy ul. Kościuszki - Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Maz. - wprowadził jeden kierunek ruchu (prawym pasem, w stronę Serocka) od ul. Warszawskiej do skrzyżowania z ul. Sowińskiego. Przeciwległy pas ruchu, w kierunku Warszawy, został zamknięty. Jednocześnie zamknięto zarówno wyjazd od ul. 3 Maja na tzw. „malowane rondo”, jak i wjazd w ul. 3 Maja od strony Sowińskiego. 
W dalszym ciągu zamknięty dla ruchu pozostał jeden pas jezdni ul. Kościuszki od Sowińskiego do budowanego wiaduktu, skrzyżowania z ul. KEN i al. Piłsudskiego. Ruch tranzytowy z Serocka kierowany jest objazdem przez Różan i Ostrów Mazowiecką, ruch lokalny w kierunku centrum objazdem od ul. Piłsudskiego do ul. Białostockiej.
Kierowców, którzy nie wiedzieli o planowanej zmianie organizacji ruchu i nie zwrócili uwagi na informujące o niej znaki, przy tzw. malowanym rondzie czekała niespodzianka. Wielu zawracało, co w przypadki samochodów ciężarowych było dość kłopotliwe.
Jak można się było spodziewać, ruch skierował się na i tak obciążoną ul. Pułtuską. Stała Pułtuska od strony Poloneza w kierunku centrum miasta, Sowińskiego i al. Piłsudskiego. Zakorkował się nawet jedyny pas ruchu na ul. Serockiej.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
fotobudka star - czarne tło

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan