Wypadek za wypadkiem (foto)

Wydarzenia

Wypadek za wypadkiem (foto)

15.06.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Do dwóch poważnie wyglądających zdarzeń drogowych doszło w czwartek po południu, najpierw na ul. Białostockiej, później trasie ekspresowej nr 8.
Od czasu zamknięcia dla ruchu przebudowywanej ul. Matejki, to już kolejna stłuczka na skrzyżowaniu Białostockiej i Kwiatowej. Jak wynika ze wstępnych informacji, kierowca fiata, wyjeżdżając z ul. Kwiatowej na Białostocką, nie udzielił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z toyotą. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła pasażerka fiata.
Ponieważ do wypadku doszło w godzinach szczytu, na jedynym wjeździe do Wyszkowa z tej strony miasta utworzył się sporych rozmiarów korek.
Po godz. 18 na trasie S8 w Turzynie zderzyły się cztery auta: trzy osobówki i ciężarowe volvo. Jak na miejscu zdarzenia ustalili policjanci, kierowca osobowego volvo, jadący w kierunku Białegostoku, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w stojącą na poboczu toyotę, która następnie uderzyła w poprzedzającego ją opla, a ten z kolei w tył ciężarowego volvo. Na szczęście na skutek zderzenia nikt z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Zaproszenie na mszę1
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane