Wyłączenia prądu na przełomie listopada i grudnia

Wydarzenia

Wyłączenia prądu na przełomie listopada i grudnia

24.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Długosiodło, Wyszków i okoliczne miejscowości, kilka miejscowości w gminach Zabrodzie, Brańszczyk i Rząśnik – zakres planowanych wyłączeń prądu przez PGE Dystrybucja pod koniec listopada i na początku grudnia jest spory.
29 listopada godz. 7 – 9
Długosiodło 
ul. Karola Świerczewskiego 1 do 23
ul. Pułaskiego 2B, 6, 9, 11, 15
ul. Pocztowa 1, 2, 5, 6, 9, 11, 13, 14
ul. Piaskowa 1 do 21
ul. Jana Kilińskiego 1 do 12
ul. Bartosza Głowackiego
ul. Dąbrowszczaków 23 do 41 nieparzyste
29 listopada godz. 7.30 – 10
Skuszew 
ul. Przejazdowa 9, 25
ul. Łochowska 1, 4, 10, 16, 20, 24
Wyszków 
ul. Przelotowa 32 do 44 parzyste, 27
ul. Latoszek
ul. Jana Sobieskiego 11
ul. Jodłowa 5, 10
ul. Dolna 14
ul. Letniskowa 22, 2
ul. Dolna 10, 18
ul. Jodłowa 9, 11
ul. Piaskowa 1, 4, 4A, 4C, 8, 10
ul. Warszawska 4, 6, 10, 20
29 listopada godz. 9.30 – 11.30
Poręba Średnia
30 listopada godz. 10.30 – 12.30
Długosiodło 
ul. Strażacka 2 do 7
ul. Sosnowa 50A
ul. Obrońców Ojczyzny 1, 4, 5, 6, 8
ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 1 do 26
ul. Dąbrowszczaków 16 do 71
ul. 1 Maja 1 do 9 nieparzyste
1 grudnia godz. 7 – 9
Deskurów 
40, 42, 42A, 43
Lucynów
ul. Dolna 1
ul. Warszawska 2 do 14, 16 do 44 parzyste, 50 do 68, 16 do 80 parzyste
2 grudnia godz. 7 – 17
Basinów 
Choszczowe 
Karolinów 
Kiciny 
Obrąb 
Podgać
4 grudnia godz. 9.30 – 11.30
Dębinki 
ul. Św. Rocha 1, 3
ul. Pałacowa 6 do 34 parzyste, 13, 17
ul. C. K. Norwida 1 do 9, 13, 15, 22, 27 do 37
ul. Jesionowa 1 do 23A nieparzyste
ul. Długa 7, 21, 29, 35
ul. Cicha 52
ul. Błękitna 2, 4, 4A
Lipiny 
ul. Wiśniowa 2, 5, 8 do 18 parzyste
ul. Spacerowa 6, 10
4 grudnia godz. 11.30 – 14
Kręgi Nowe 
ubojnia. 
1 do 36
4 grudnia godz. 14.30 – 16.30
Kamieńczyk 
Rafa
5 grudnia godz. 8 – 18
Budykierz 
Knurowiec
6 grudnia godz. 7 – 9
Olszanka 
54 do 76B
54 do 76A
Rybienko Stare 
ul. Diamentowa 
66 do 69
ul. Szmaragdowa 5, 13
Wyszków 
ul. Żytnia 112 do 194 parzyste
ul. Perłowa
6 grudnia godz. 7.30 – 13.30
Skuszew 
ul. Przejazdowa od Warszawskiej do Krętej
ul. Łochowska 6, 8, 10A, 12, 15, 16A, 18, 26, 28, 34, 52
ul. Ziołowa 
ul. Kręta 
ul. Lotników 
ul. Zaolszynie 
ul. Dębowa 
Wyszków 
ul. Warszawska Hotel, CPN Orlen
6 grudnia godz. 9.30 – 11.30
Leszczydół Stary 
62 do 100, 122 do 127
Wyszków 
ul. Włościańska 1, 2, 2A, 4, 5, 7, 7A, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 21, 23
6 grudnia godz. 12 – 14
Sitno
7 grudnia godz. 8 – 14
Popowo Kościelne 
Popowo-Parcele
7 grudnia godz. 8.30 – 13.30
Ochudno 
95 do 100A
7 grudnia godz. 12 – 14
Rybno 
ul. Wyszkowska 3B, 21, 34, 40 do 89, 109, 120
ul. Strażacka 1 do 12, 14, 16, 27
ul. Nadbużańska 1, 6, 8 
ul. Jeziorna 1, 1A, 5
8 grudnia godz. 7 – 9
Rząśnik 
ul. Wyszkowska 1, 28 do 68 parzyste
ul. Lubielska 1 do 10
ul. Leśna 5
ul. Mikołaja Kopernika 1 ,5, 7A do 9B
ul. Jesionowa 1 do 7, 14, 22, 30, 44, 48, 49
 

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom