Wykowski za Kowalewską

Wydarzenia

Wykowski za Kowalewską

26.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Ponieważ Aneta Kowalewska pozostaje zastępczynią burmistrza, nie może objąć mandatu radnej powiatowej. Jej miejsce w radzie zajmie Piotr Wykowski.
Jak już informowaliśmy, burmistrz Grzegorz Nowosielski po wygranej nie przewiduje zmian w kierownictwie urzędu. Jego zastępczynią pozostaje Aneta Kowalewska, drugiego zastępcy burmistrza nie będzie. „Ponieważ otrzymałam propozycję pozostania na swoim dotychczasowym stanowisku i z radością ją przyjęłam, a pracy na stanowisku zastępcy burmistrza zgodnie z prawem nie mogę łączyć z mandatem radnej, w naszym wspólnym imieniu mój mandat obejmie Piotr Wykowski. Wiem, że będzie nas godnie reprezentował i rzetelnie pracował” – na swoim profilu facebookowym poinformowała zastępczyni burmistrza.
W wyborach do rady powiatu w okręgu nr 1 (Wyszków) Wspólnota Samorządowa zdobyła dwa mandaty: nr 1 na liście Aneta Kowalewska – 681 głosów oraz nr 2 Bogusław Frąckiewicz – 584 głosy. Po rezygnacji Anety Kowalewskiej wchodzi osoba, która uzyskała trzeci wynik na liście: Piotr Wykowski – 361 głosów.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom