Wyjazd na paradę seniorów „Dojrzali Wspaniali”

Wydarzenia

Wyjazd na paradę seniorów „Dojrzali Wspaniali”

02.08.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
24 sierpnia w Warszawie odbędzie się Ogólnopolska Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali”. Wyszkowianom, którzy chcą wziąć udział w święcie seniorów, Gmina Wyszków zapewnia bezpłatny transport.
 
Paradę organizuje fundacja „Zaczyn”, z którą współpracuje Rada Seniorów Gminy Wyszków. Rozpocznie się o godz. 12 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a (początek ul. Nowy Świat), następnie przemarsz na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń. Uczestnicy będą mogli skorzystania z bezpłatnych badań, różnych aktywności, poczęstunku, drobnych prezentów, dancingu z DJ Wiką, obejrzeć koncert Krzysztofa Krawczyka. W panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in. znani aktorzy, piosenkarze, prezenterzy, dziennikarze, publicyści. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte, szczegóły na stronie www.parada.zaczyn.org.
Gmina Wyszków wspólnie z Radą Seniorów proponuje seniorom skorzystanie z bezpłatnego transportu na to wspaniałe, radosne święto, na którym będzie można spotkać seniorów z całej Polski. Zapisy na wyjazd przyjmowane będą do 12 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie, pokój 116 lub telefonicznie tel. 605-071-901 u pełnomocnika burmistrza ds. senioralnych Lidii Stępkowskiej.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane