Wygrali nasi bohaterowie życia codziennego (foto)

Wydarzenia

Wygrali nasi bohaterowie życia codziennego (foto)

25.06.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Czek na 5 tys. zł 23 czerwca w sklepie sieci Tesco odebrali przedstawiciele PSOUU, Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno - Wychowawczego. Projekt ośrodka Klub Dziecka i Rodzica wygrał głosowanie klientów w trzech miastach, zdobył aż 31 tys. głosów.
Do ogólnopolskiego programu Tesco „Decydujesz, pomagamy” zgłosiło się 1.000 zgłoszonych organizacji, do udziału w głosowaniu wybrano 420. W sklepach W Wyszkowie, Makowie Maz. i Pułtusku klienci mogli oddać głosy na trzy projekty: stowarzyszeń z Pułtuska i Załuzia oraz wyszkowski Klub Dziecka i Rodzica. 
- Cieszymy się, że nasi klienci tak licznie zagłosowali na organizację wyszkowską, aż 31 tys. głosów – podkreśliła kierownik sklepu Magdalena Bilińska-Koriukow. Ogromną ilość głosów na wyszkowski projekt oddano już w pierwszych dniach trwającego trzy tygodnie głosowania, najwięcej w województwie mazowieckim. - Gratulujemy OREW i naszym klientom. Oczywiście deklarujemy dalszą pomoc, choćby w przeprowadzaniu różnych zbiórek – dodała pani kierownik.
Przewodnicząca PSOUU Urszula Mikołajczyk oraz odpowiedzialna za projekt Iwona Paszkiewicz podziękowały wszystkim, którzy zaangażowali się w rozpropagowanie akcji. - Bardzo nas cieszy ta kwota, ale równie ważne jest upowszechnianie idei naszego stowarzyszenia – zauważyła Urszula Mikołajczyk.
Z kolei Tesco – za obecność w lokalnym środowisku, nie tylko jako pracodawcy, ale i inicjatora społecznych akcji - podziękowała zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska. 
„Projekt Klub Dziecka i Rodzica promuje zdrowy styl życia poprzez ćwiczenia ruchowe rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi. Koncepcja zakłada również zasady zdrowego odżywiania oraz aktywny wypoczynek. Klub to miejsce dla osób z niepełnosprawnościami i ich rodziców, którzy są bohaterami życia rodzinnego, bo podporządkowali swój świat dla dobra swoich pociech. To także przyjazne miejsce, w którym dzieci uzyskają dodatkową pomoc, a rodzice integrują się” – o swoim projekcie pisze OREW.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
fotobudka star