Wygrał konkurs na dyrektora WOSiR

Wydarzenia

Wygrał konkurs na dyrektora WOSiR

24.01.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. urząd miejski
Adam Szymański wygrał konkurs na dyrektora Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przypomnijmy, że od listopada pełnił obowiązki szefa jednostki.
 
Jak już informowaliśmy, z dniem 13 listopada Marek Wiśniewski został odwołany ze stanowiska dyrektora WOSiR. Został zastępcą dyrektora ds. infrastruktury sportowej. Obowiązki szefa jednostki burmistrz powierzył Adamowi Szymańskiemu, zapowiadając jednocześnie ogłoszenie konkursu.
Procedura naboru została wszczęta w grudniu. Wpłynęły trzy kandydatury, ale jedna już na etapie początkowym została wycofana.
Pozostałe dwie kandydatury to Adam Szymański i Agnieszka Szafrańska. Obie oferty przeszły ocenę formalną. Podczas spotkań z komisją konkursową, której przewodniczyła zastępczyni burmistrza Aneta Kowalewska, kandydaci przedstawili wizje funkcjonowania WOSiR.
Komisja przedstawiła burmistrzowi kandydaturę Adama Szymańskiego. „Spełnił wymagania niezbędne i dodatkowe oraz został pozytywnie oceniony przez Komisję Rekrutacyjną. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przedstawił swój pomysł na funkcjonowanie Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wykazał się znajomością regulacji prawnych niezbędnych do pracy na stanowisku dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz wiedzą samorządową” - informuje naczelnik wydziału promocji Edyta Wittich, która również była członkiem komisji konkursowej.
Adam Szymański, od urodzenia wyszkowianin, ma 46 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku ekonomia. Ukończył też studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim w zakresie marketingowego zarządzania firmą. Przez ponad 21 lat zawodowo związany z PKO Bankiem Polskim. Jego pasją jest bieganie. Ukończył ponad 100 biegów na dystansie powyżej 5 tys. m, w tym blisko 30 maratonów i ultramaratonów w terenie górskim.
Kamiza dancing 22 lutego (potórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku