Wygraj smartfon na wakacje (konkurs fotograficzny)

Wydarzenia

Wygraj smartfon na wakacje (konkurs fotograficzny)

10.05.2018
autor: Red.
Lubisz swoją miejscowość? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy w Nowym Wyszkowiaku, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Nie wiesz jakie inwestycje dofinansowuje Unia Europejska? Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie? Podpowiadamy. Jeździsz obwodnicą Wyszkowa? Chodzisz do miejskiego parku? A może przyglądasz się budowie obwodnicy śródmiejskiej albo kładki dla pieszych przez Bug? Tak, te inwestycje są dofinansowane przez UE. Skorzystaj z pogody, idź na spacer, spójrz na naszą miejscowość unijnymi oczami i zrób ciekawe zdjęcie.

Zdjęcie wyślij na konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018r. Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie www.nowywyszkowiak.pl oraz na www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Zitcom