Wydział komunikacji na Zakolejową?

Wydarzenia

Wydział komunikacji na Zakolejową?

10.10.2017
autor: Elżbieta Szczuka
Jest prawdopodobne, że za rok – półtora Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie przeniesie się z budynku przy al. Róż na ul. Zakolejową.
W budynku starostwa przy al. Róż robi się coraz ciaśniej, szczególnie w wydziałach komunikacji, geodezji i architektoniczno-budowlanym.
- Mimo kilku przeróbek, m.in. na sali obsługi, w wydziale komunikacji są problemy ze sprawną obsługą petentów, bo coraz więcej osób rejestruje samochody - zauważył starosta Bogdan Pągowski. 
Dwa wydziały starostwa: edukacji oraz środowiska i rolnictwa mają już swoją siedzibę w budynku nr 15a przy ul. Zakolejowej. Jest tam też Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego i Powiatowy Rzecznik Konsumentów.
- Na zarządzie rozpatrywaliśmy tę sprawę – odpowiedział starosta na pytanie Waldemara Sobczaka o wizualizację dotyczącą rozbudowy budynku przy ul. Zakolejowej – i doszliśmy do wniosku, że w tym budynku nie damy rady sprawnie zorganizować pracy. W tej dyskusji na zarządzie doszliśmy do wniosku, że można by dobudować piętro przy ul. Zakolejowej, przenieść na parter wydział komunikacji i zrobić salę obsługi z prawdziwego zdarzenia. To umożliwiłoby rozluźnienie dla innych wydziałów. Już mamy koncepcję, architekt nam przedstawił. Zastanawiamy się, czy nie wprowadzić tej inwestycji do przyszłorocznego budżetu. Przez rok moglibyśmy to sfinalizować.
- Brak miejsca na parkingi - wtrącił radny Sobczak.
- Byłyby – stwierdził starosta. - Przed budynkiem jest teren. Do wydziału komunikacji przychodzą ludzie, załatwiają sprawę i odjeżdżają.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan