WOŚP już gra (zdjęcia)

Wydarzenia

WOŚP już gra (zdjęcia)

12.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
Mocnym, rockowym brzmieniem w Wyszkowie zaczęła grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zobacz, co jeszcze przed nami.
W tym roku WOŚP gra już po raz 27. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Wyszkowski finał rozpoczął, tradycyjnie już, koncert rockowy w Starym Browarze. W piątek 11 stycznia w Starym Browarze zagrały wyszkowskie zespoły: NukeFall (rock/punk/pop), Endless Holiday (pop rock) i Licho (metal). Wystąpili także: Carmel (reggae/RnB/hip-hop) z Łodzi i 33 Trzysta (punk rock) z Nowego Sącza. Trzeba przyznać, że wydarzenie cieszył się sporym zainteresowaniem. Przed sceną spotkały się kolejne pokolenia wychowane na muzyce rockowej.
 
Sobota
Tłumów można się spodziewać na sobotniej części wyszkowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia w WOK "Hutnik" wystąpią przedszkolaki i tancerze.
Koncert "Tańczymy dla WOŚP" rozpocznie się o godz. 14 od występu przedszkolaków i Autorskiej Szkoły Artystycznej TOMITOFA. O godz. 16 na scenę wyjdzie Studio Tańca Martyny Busławskiej, Szkoła Tańca Deptak i Wyszkowski Teatr Tańca Junior.
 
Niedziela
W niedzielę rano rozpoczną się zmagania sportowe. I Liceum Ogólnokształcące zaprasza na turniej sportowy. O godz. 9 rozpocznie się turniej piłki siatkowej (zgłoszenia drużyn do 8.45), o godz. 13 – turniej piłki nożnej halowej (zgłoszenia do godz. 12.45). Wpisowe – oczywiście na WOŚP: dzieci i młodzież - 50 zł, dorośli – 100 zł.
Z kolei niedzielnego w parku miejskim, już po raz trzeci, odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą”. Bieg wystartuje o godz. 12.30 (rejestracja zawodników od godz. 11). Opłata za udział – minimum 30 zł, całość zostanie oczywiście przekazana WOŚP.
Regulamin, trasę i oświadczenia można znaleźć na stronie internetowej www.wosp.wyszkow.pl.
Na występy sztab WOŚP zaprasza do „Hutnika”, gdzie finał rozpocznie się o godz. 14. Najpierw wystąpią uczniowie SP5 ze spektaklem „Przepraszam, szukam szczęścia”. Godz. 15 – Wulkan endorfin, godz. 15.30 – Rewia Dziecięca Sylaba. O godz. 16 rozpocznie się licytacja wyszkowskich serduszek i gadżetów WOŚP. O godz. 19 wystąpi gwiazda wieczoru – Paulla. O godz. 20 w całej Polsce puszczane będzie światełko do nieba. W Wyszkowie tym razem będzie to pokaz świateł na sali widowiskowej „Hutnika”. O godz. 20.05 wystąpi jeszcze Wyszkowski Teatr Tańca.
Sztab WOŚP zaprasza również na miejskie lodowisko, z którego w godz. 15 – 19 będzie można skorzystać za wrzucenie do puchy. Będzie też DJ i ognisko z kiełbaskami.
Stowarzyszenie „Bądźmy w kontakcie” zaprasza na zajęcia do szkoły „Pascal” przy ul. Sowińskiego 77. O godz. 12 rozpocznie się tworzenie kolorowego baneru WOŚP, o godz. 13 – zumba dla młodszych i starszych, o godz. 14 – muzyczny konkurs dla rodzin „Co tu jest grane?”, o godz. 15 – wspólne układanie fraszek.
Z kolei Mateusz Śniadała zaprasza na trening cross: godz. 13, Family Gym. Wejście za wrzucenie do puchy.
W godz. 12 - 16 na terenie LOK-u Drift Orkiestra: pokazy sprawnościowe, podstawy driftu, możliwość przejazdu na prawym fotelu, gokarty dla dzieci.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość