WOŚP czeka na wolontariuszy

Wydarzenia

WOŚP czeka na wolontariuszy

21.11.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
125 wolontariuszy może zbierać fundusze w Wyszkowie podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia 2018 r. Zarejestrowany właśnie sztab czeka na chętnych.
Jak już informowaliśmy, wyszkowski finał WOŚP będzie trwał trzy dni. Planowany jest koncert rockowy i przegląd przedszkolaków, a w niedzielę impreza plenerowa na placu Miejskim. Drugi rok z rzędu głównym organizatorem jest gmina Wyszków, szefem sztabu - naczelnik wydziału promocji Leszek Marszał.
Rejestracja wolontariuszy prowadzona jest mejlowo: 25wosp.wyszkow@gmail.com. Należy przesłać: zdjęcie o wymiarach minimum 600x800 pikseli w formacie JPG (zdjęcie widocznej całej twarzy), imię i nazwisko, pesel, datę urodzenia, e-mail, nr telefonu, adres zamieszkania (kod pocztowy, miejscowość, ulica, nr domu/nr lokalu), szkołę lub miejsce pracy (nazwa i adres). Po rejestracji wszystkich wolontariuszy, sztab wydrukuje oświadczenia, które podpisane (w przypadku niepełnoletnich przez rodziców/opiekunów prawnych) zawiezie do Fundacji WOŚP.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Zitcom