Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

Wydarzenia

Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

07.06.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
O pechu mogą mówić Gruzini, którzy we wtorek 6 czerwca próbowali okraść mieszkanie w bloku przy ul. 11 Listopada. Nie dość, że włamywali się do mieszkania, w którym był domownik, to jeszcze nieopodal przechodził patrol policji. Troje włamywaczy zostało złapanych na gorącym uczynku, na oczach przechodniów, którzy opowiadają o prawdziwej obławie policyjnej.
Ok. godz. 10 mieszkaniec bloku przy ul. 11 Listopada usłyszał, że ktoś próbuje otworzyć zamek w drzwiach wejściowych do jego domu. Kiedy zorientował się, że pod drugiej stronie drzwi stoją włamywacze, natychmiast zawiadomił policję. Niedaleko przechodził patrol pieszy: policjantka z wyszkowskiej komendy z czworgiem kursantów Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. I to oni zatrzymali sprawców, którzy po nieudanym włamaniu jak gdyby nigdy nic zamierzali wyjść z bloku. Na miejsce dość szybko dojechali kolejni policjanci. Przy zatrzymanych znaleziono przedmioty używane do włamań.
Podejrzewani o próbę włamania to trzej obywatele Gruzji, mają 31, 34 i 40 lat. Żaden z nich nie zamieszkiwał na naszym terenie. Jeden z nich podejrzewany jest również o włamanie poza powiatem wyszkowskim.
AKFinanse 728x240 (powtórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020