Wieczory wyborcze (foto)

Wydarzenia

Wieczory wyborcze (foto)

22.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Po zamknięciu lokali wyborczych, kandydaci na burmistrza i radnych rozpoczęli wieczory wyborcze.
Spotkania były okazją do podziękowań za zaangażowanie w intensywną kampanię wyborczą, ale z niecierpliwością oczekiwano na szczątkowe informacje o wynikach. Te jednak zaczęły spływać dość późno. Z zainteresowaniem śledzono natomiast sondażowe wyniki wyborów w dużych miastach.
Można spodziewać się sporej frekwencji. O godz. 17 (ostatnie dotychczas podane informacje PKW) w powiecie wyszkowskim wynosiła 45,31%, w tym najniższa w gminie Wyszków – 41,92%. Najwyższą frekwencję odnotowano w gminie Somianka – 54,13%.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Dla mnie las jest świątynią (foto)

Dla mnie las jest świątynią (foto)

Po 45 latach 7 miesiącach i dwóch tygodniach pracy w Nadleśnictwie Wyszków w końcu lipca odchodzi na emeryturę Wojciech Kwiatkowski, nadleśniczy, honorowy obywatel Gminy Długosiodło. – Kiedy chodzę rano po lesie, obcuję z przyrodą, to czuję się człowiekiem spełnionym, tak zawodowo, jak i rodzinnie – podkreśla.
zobacz więcej
Wakacje – nie dla remontów

Wakacje – nie dla remontów

Lato, czas odpoczynku od lekcji, to dobry termin na remonty w szkołach. Wyszkowskie placówki ponadgimnazjalne przechodzą drobne liftingi i większe przeobrażenia. W I Liceum Ogólnokształcącym powstanie parking, w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” trwa odnawianie pomieszczeń byłego Centrum Kształcenia Praktycznego. 
zobacz więcej
Co robić, by uniknąć raka (foto)

Co robić, by uniknąć raka (foto)

Prof. dr hab. nauk med. Cezary Szczylik, wybitny onkolog, który wraz z prof. Wiesławem Jędrzejczakiem dokonał pierwszego w Polsce przeszczepu szpiku kostnego, w środę 26 września 2018 r. spotkał się z wyszkowianami w Miejskiej Bibliotece. Mówił o profilaktyce nowotworów, o tym, co robić, by uniknąć raka.
zobacz więcej
Spore zainteresowanie obroną terytorialną (foto)

Spore zainteresowanie obroną terytorialną (foto)

Około 40 osób pojawiło się na spotkaniu organizacyjnym 11. Samodzielnej Drużyny Mazowieckiej Obrony Terytorialnej. Formacja na razie działa w formule stowarzyszenia, ale liczy, że od nowego roku wejdą w życie uregulowania prawne i drużyna znajdzie się w strukturach Ministerstwa Obrony Narodowej.
zobacz więcej
Bricomarche
Bricomarche
Bricomarche

Sonda

3.67% (58 głosów)
3.48% (55 głosów)
27.99% (442 głosów)
2.91% (46 głosów)
2.60% (41 głosów)
4.50% (71 głosów)
29.89% (472 głosów)
3.93% (62 głosów)
2.28% (36 głosów)
2.60% (41 głosów)
16.15% (255 głosów)