Weekend na drogach

Wydarzenia

Weekend na drogach

15.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Trzech nietrzeźwych kierujących i jedenaście kolizji - to bilans minionego weekendu na drogach. 
W piątek po południu na węźle trasy S8 w Mostówce nietrzeźwy kierowca fiata uderzył w znak drogowy i odjechał. Chwilę później został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego. 19-latek miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.
Następnego dnia w Wyszkowie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę toyoty. Siedzący za kierownicą 26-letni mieszkaniec Wyszkowa miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
W niedzielę późnym wieczorem na ul. Serockiej został zatrzymany kierowca mazdy, który przekroczył prędkość. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi pijany 17-latek. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie prawie 2 promile.
Policja przypomina, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolność do lat 2.
W trakcie ostatnich trzech dni na drogach naszego powiatu doszło do 11 kolizji drogowych. O wielkim szczęściu może mówić kierowca skody, który zatrzymał się na drzewie. Do zdarzenia doszło w niedzielę w Sieczychach, gm. Długosiodło. Jak wynika z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierujący nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość