Warto uczciwie i rzetelnie pracować (foto)

Wydarzenia

Warto uczciwie i rzetelnie pracować (foto)

13.05.2016
autor: Elżbieta Szczuka
Pod koniec kwietnia, po 26 latach pracy w miejskim samorządzie, sekretarz gminy Teresa Goździewska odeszła na emeryturę. Przed rozpoczęciem obrad sesji rady miejskiej, 12 maja, otrzymała podziękowania i kwiaty od radnych i sołtysów.
W imieniu radnych za 26 lat pracy i służby publicznej podziękowała pani sekretarz przewodnicząca rady Elżbieta Piórkowska: - Jesteśmy przekonani, że jest pani dzisiaj dumna ze swojej pracy, solidnie i rzetelnie wykonanej, z pełnym oddaniem. Dziękujemy za to serdecznie. Jest to dla pani teraz czas na realizację własnych marzeń i – mamy nadzieję - działalności społecznej. Może usiądzie pani tu wśród nas i będzie dalej dzieliła się swoim doświadczeniem, swoją wiedzą merytoryczną?
Do tych miłych słów dołączyła się zastępca burmistrza Aneta Kowalewska. - Już mamy pomysły na to, jak panią sekretarz zaangażować, wykorzystać i zagospodarować, wykorzystać jej wiedzę – zaznaczyła.
Radni wręczyli Teresie Goździewskiej podziękowania i kwiaty. - Czuję się wzruszona i wyróżniona tym, że na tej sali mogę się z państwem spotkać – dziękowała była sekretarz. - Dla takich chwil jak ta, jak spotkanie z pracownikami urzędu, które odbyło się 20 kwietnia, w ostatnim dniu mojej pracy, warto uczciwe pracować, warto rzetelnie pracować, warto być człowiekiem. To się opłaca. Praca w samorządzie to służba, to nauka pokory, to praca wymagająca poświęcenia i szacunku dla drugiego człowieka. Tymi zasadami kierowałam się w mojej pracy i myślę, że te zasady sprawiły, że cieszyłam się i państwa uznaniem. Bo tak to czułam na spotkaniach, na sesjach i na komisjach. Bardzo za to uznanie i szacunek państwu dziękuję.
Podziękowała trzem burmistrzom, z którymi przez te lata współpracowała: Krzysztofowi Zamczewskiemu, który przyjmował ją do pracy, Janowi Malinowskiemu – burmistrzowi drugiej i trzeciej kadencji, który tę współpracę kontynuował oraz Grzegorzowi Nowosielskiemu, z którym pracowała przez 3,5 kadencji. Dziękowała radnym, sołtysom, przewodniczącym osiedli, prezesom spółek i kierownikom jednostek, prasie, mieszkańcom Wyszkowa, którzy współpracowali z nią, uczestnicząc w komisjach wyborczych.
Radnym życzyła, żeby podejmowali trafne decyzje, z którymi identyfikowaliby się mieszkańcy. Aby w nadchodzących wyborach zdobyli zaufanie mieszkańców i mandat, zasiadając w radzie VIII kadencji. - A jeśli zdrowie pozwoli, to ja również o taki mandat spróbuje się ubiegać - wyznała.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.82% (199 głosów)
28.95% (264 głosów)
7.24% (66 głosów)
7.68% (70 głosów)
34.32% (313 głosów)
manhattan