Warto uczciwie i rzetelnie pracować (foto)

Wydarzenia

Warto uczciwie i rzetelnie pracować (foto)

13.05.2016
autor: Elżbieta Szczuka
Pod koniec kwietnia, po 26 latach pracy w miejskim samorządzie, sekretarz gminy Teresa Goździewska odeszła na emeryturę. Przed rozpoczęciem obrad sesji rady miejskiej, 12 maja, otrzymała podziękowania i kwiaty od radnych i sołtysów.
W imieniu radnych za 26 lat pracy i służby publicznej podziękowała pani sekretarz przewodnicząca rady Elżbieta Piórkowska: - Jesteśmy przekonani, że jest pani dzisiaj dumna ze swojej pracy, solidnie i rzetelnie wykonanej, z pełnym oddaniem. Dziękujemy za to serdecznie. Jest to dla pani teraz czas na realizację własnych marzeń i – mamy nadzieję - działalności społecznej. Może usiądzie pani tu wśród nas i będzie dalej dzieliła się swoim doświadczeniem, swoją wiedzą merytoryczną?
Do tych miłych słów dołączyła się zastępca burmistrza Aneta Kowalewska. - Już mamy pomysły na to, jak panią sekretarz zaangażować, wykorzystać i zagospodarować, wykorzystać jej wiedzę – zaznaczyła.
Radni wręczyli Teresie Goździewskiej podziękowania i kwiaty. - Czuję się wzruszona i wyróżniona tym, że na tej sali mogę się z państwem spotkać – dziękowała była sekretarz. - Dla takich chwil jak ta, jak spotkanie z pracownikami urzędu, które odbyło się 20 kwietnia, w ostatnim dniu mojej pracy, warto uczciwe pracować, warto rzetelnie pracować, warto być człowiekiem. To się opłaca. Praca w samorządzie to służba, to nauka pokory, to praca wymagająca poświęcenia i szacunku dla drugiego człowieka. Tymi zasadami kierowałam się w mojej pracy i myślę, że te zasady sprawiły, że cieszyłam się i państwa uznaniem. Bo tak to czułam na spotkaniach, na sesjach i na komisjach. Bardzo za to uznanie i szacunek państwu dziękuję.
Podziękowała trzem burmistrzom, z którymi przez te lata współpracowała: Krzysztofowi Zamczewskiemu, który przyjmował ją do pracy, Janowi Malinowskiemu – burmistrzowi drugiej i trzeciej kadencji, który tę współpracę kontynuował oraz Grzegorzowi Nowosielskiemu, z którym pracowała przez 3,5 kadencji. Dziękowała radnym, sołtysom, przewodniczącym osiedli, prezesom spółek i kierownikom jednostek, prasie, mieszkańcom Wyszkowa, którzy współpracowali z nią, uczestnicząc w komisjach wyborczych.
Radnym życzyła, żeby podejmowali trafne decyzje, z którymi identyfikowaliby się mieszkańcy. Aby w nadchodzących wyborach zdobyli zaufanie mieszkańców i mandat, zasiadając w radzie VIII kadencji. - A jeśli zdrowie pozwoli, to ja również o taki mandat spróbuje się ubiegać - wyznała.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

3.67% (58 głosów)
3.48% (55 głosów)
27.99% (442 głosów)
2.91% (46 głosów)
2.60% (41 głosów)
4.50% (71 głosów)
29.89% (472 głosów)
3.93% (62 głosów)
2.28% (36 głosów)
2.60% (41 głosów)
16.15% (255 głosów)