Warsztaty fotografii przyrodniczej

Wydarzenia

Warsztaty fotografii przyrodniczej

14.06.2017
autor: Karolina Gizińska
Z kolejną interesującą propozycją wychodzi wyszkowskie nadleśnictwo. Tym razem zaprasza - 24 czerwca - na warsztaty fotografii przyrodniczej. Będą się składały z części teoretycznej, która odbędzie się w Ośrodku Szkoleniowym Nadleśnictwa Wyszków oraz terenowej. Tematem przewodnim będzie makrofotografia zwierząt.
Warsztaty poprowadzi pracownik nadleśnictwa Marta Baranowska. Marta, oprócz leśnej pasji, jest fotografem przyrodniczym, laureatem wielu konkursów. Połączenie jej wiedzy przyrodniczej oraz fotograficznej pozwoli na przekazanie uczestnikom szkolenia wiedzy potrzebnej do wykonania bardzo dobrych zdjęć przyrodniczych oraz poznania elementów przyrody Nadleśnictwa Wyszków. 
Warsztaty zakończy wystawa najlepszych zdjęć, jesienią w centrum Wyszkowa, połączona z wręczeniem nagród autorom.
Do udziału w warsztatach nadleśnictwo zaprasza młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną oraz dorosłych. Zgłoszenia przyjmuje mejlowo lub telefonicznie (karolina.gizinska@warszawa.lasy.gov.pl, tel. 660 740 048). Ilość miejsc ograniczona.
Kolejne warsztaty – z fotografii pejzażowej – odbędą się 2 września. 
fot. Marta Baranowska
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Policja dementuje plotki o próbie porwania

Policja dementuje plotki o próbie porwania

Policja dementuje pogłoski na temat próby porwania, do której miało dojść we wtorek w wyszkowskiej galerii handlowej.
zobacz więcej
Wybieramy działkę budowlaną. Co najpierw: projekt domu czy kupno działki?

Wybieramy działkę budowlaną. Co najpierw: projekt domu czy kupno działki?

Budowa domu to żmudna inwestycja, która pochłania ogromne środki finansowe i wiąże się z koniecznością podejmowania wielu ważnych decyzji. Proces rozpoczyna się już w momencie poszukiwania odpowiedniej działki budowlanej, która spełni oczekiwania inwestora i pozwoli na wybudowanie funkcjonalnej nieruchomości. Co należy wybrać najpierw – działkę czy projekt domu?
zobacz więcej
Zmarł Andrzej Eychler

Zmarł Andrzej Eychler

15 czerwca późnym wieczorem zmarł w szpitalu w Wołominie (pracował tam przez wiele lat) Andrzej Eychler, wyszkowski lekarz i społecznik, bardzo zaangażowany w sprawy związane z lokalną historią. Miał 79 lat.
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 20 czerwca o godz. 14 w kościele pw. św. Wojciecha.
zobacz więcej
Zapraszamy do „Norwida” (foto)

Zapraszamy do „Norwida” (foto)

Drogi Gimnazjalisto! Jeśli jesteś ambitny i pracowity, zapraszamy Cię do szkoły będącej w grupie najlepszych liceów w kraju. W Ogólnopolskim Rankingu Perspektyw otrzymaliśmy tytuł Srebrnej Szkoły 2018. Uzyskujemy najwyższą zdawalność egzaminu maturalnego w powiecie wyszkowskim z wynikami zawsze powyżej średniej krajowej – zaprasza I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida tegorocznych absolwentów gimnazjów do kontynuowania nauki w swoich murach, szkole z ponad 100-letnią tradycją. 
zobacz więcej
Zitcom

Najczęściej komentowane