Advertisement 
Warsztaty dla ojców

Wydarzenia

Warsztaty dla ojców

10.03.2017
autor: Łukasz Wachowski
Zaangażowanie, stałość, znajomość dziecka i opiekuńczość – to cztery filary efektywnego ojcostwa, na których opierają się warsztaty dla ojców „Bliżej – pełna łączność”. Na warsztaty 25 marca zaprasza Inicjatywa Tato.Net, we współpracy z gminą Wyszków.
Inicjatywa Tato.Net funkcjonuje w ramach Fundacji Cyryla i Metodego. Od ponad 10 lat realizuje unikalne w skali Europy warsztaty dla ojców, wspierające ich w odpowiedzialnym wypełnianiu funkcji rodzicielskich. W Wyszkowie z inspiracji warsztatowych od kilku lat działa klub ojców.
Warsztaty „Bliżej – pełna łączność” to propozycja dla panów chcących wzmocnić umiejętności ojcowskie. Będą trwały cały dzien, w godz. 9 - 18. Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są na stronie http://tato.net/wyszkow. Wydarzenie jest dofinansowane z budżetu gminy Wyszków. Choć symboliczną opłatę (30 zł) ponoszą też ojcowie, warsztaty nie są komercyjne. Opłata częściowo pokrywa koszty.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ratuszowa połączy dwie główne ulice

Ratuszowa połączy dwie główne ulice

Trwa przebudowa ul. Ratuszowej, która po pierwsze poprawi wizerunek centrum miasta, po drugie skomunikuje dwie główne ulice: Sowińskiego i 11 Listopada. Nowa organizacja ruchu przewiduje jednak pewne ograniczenia…
zobacz więcej
W sobotę utrudnienia na drodze do Łochowa

W sobotę utrudnienia na drodze do Łochowa

Z utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy, którzy w sobotę planują jechać drogą krajową nr 62 z Wyszkowa do Łochowa, gdzie planowany jest protest mieszkańców.
zobacz więcej
Piknik z udziałem Pary Prezydenckiej

Piknik z udziałem Pary Prezydenckiej

W sobotę 6 lipca w godz. 12 – 18 na terenie Domu Emeryta w Brańszczyku odbędzie się piknik rodzinny, inaugurujący akcję charytatywną ojców orionistów „Pomagam z Radością”. Udział w festynie potwierdziła Para Prezydencka Agata i Andrzej Dudowie.
zobacz więcej
Sam śpiew nie znaczy nic, jeśli serca nie ma w nim (foto)

Sam śpiew nie znaczy nic, jeśli serca nie ma w nim (foto)

- śpiewała jedna z solistek Koncertu Uwielbienia, który już kolejny rok z rzędu odbył się wieczorem w święto Bożego Ciała przed Sanktuarium św. Rodziny. – Cieszę się, że jesteście z nami, by uwielbiać Boga – powitał licznie zgromadzonych kustosz sanktuarium Kazimierz Wądołowski. Ten niepowtarzalny, jedyny w roku, porywający koncert przygotowała i poprowadziła z pełnym oddaniem i zaangażowaniem Jana Dąbkowska. Koncert był uwielbieniem Boga w każdej z trzech postaci, ale jego bohaterami byli też Maryja i ten, którego prowadziła przez całe życie, św. Jan Paweł II.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom