W poniedziałek rusza modernizacja stadionu (foto, wideo)

Wydarzenia

W poniedziałek rusza modernizacja stadionu (foto, wideo)

19.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W poniedziałek 22 maja rozpocznie się modernizacja wyszkowskiego stadionu. Umowę z wykonawcą burmistrz podpisał w piątek na stadionie, w obecności przedstawicieli klubów piłkarskich i futbolu amerykańskiego.
I etap modernizacji stadionu zakłada budowę boiska bocznego do piłki nożnej i futbolu amerykańskiego o wymiarach płyty 117,6 x 74,4m (powierzchnia 8778,44 m kw.) i nawierzchni z trawy syntetycznej. Boisko na całej długości zostanie ogrodzone piłkochwytami do wysokości 9,0 m (poza strefami za bramkami do futbolu amerykańskiego do 12,0 m), wraz z furtkami i bramami technicznymi. Przy boisku powstanie trybuna (konstrukcja żelbetowa) z miejscami siedzącymi dla 521 osób + spikerka i stojącymi dla 45 osób. Konieczne jest też wykonanie układu komunikacyjnego dla pieszych oraz pojazdów. Teren zostanie ogrodzony i oświetlony.
19 maja burmistrz Grzegorz Nowosielski podpisał umowę z wykonawcą inwestycji Piotrem Krzyczkowskim z firmy Moris-Polska. Przez ramię zaglądali m.in. przedstawiciele wyszkowskich klubów, które już nie mogą doczekać się nowego obiektu. Będą na nim trenowali piłkarze Bugu, piłkarki drużyny Loczki i futboliści Rhinos.
Boisko ma być gotowe do końca października. – Nie mamy czasu, zaczynamy już w poniedziałek – zapowiedział Piotr Krzyczkowski. Wartość umowy – 5.146.804 zł.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom

Najczęściej komentowane