W poniedziałek rusza modernizacja stadionu (foto, wideo)

Wydarzenia

W poniedziałek rusza modernizacja stadionu (foto, wideo)

19.05.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W poniedziałek 22 maja rozpocznie się modernizacja wyszkowskiego stadionu. Umowę z wykonawcą burmistrz podpisał w piątek na stadionie, w obecności przedstawicieli klubów piłkarskich i futbolu amerykańskiego.
I etap modernizacji stadionu zakłada budowę boiska bocznego do piłki nożnej i futbolu amerykańskiego o wymiarach płyty 117,6 x 74,4m (powierzchnia 8778,44 m kw.) i nawierzchni z trawy syntetycznej. Boisko na całej długości zostanie ogrodzone piłkochwytami do wysokości 9,0 m (poza strefami za bramkami do futbolu amerykańskiego do 12,0 m), wraz z furtkami i bramami technicznymi. Przy boisku powstanie trybuna (konstrukcja żelbetowa) z miejscami siedzącymi dla 521 osób + spikerka i stojącymi dla 45 osób. Konieczne jest też wykonanie układu komunikacyjnego dla pieszych oraz pojazdów. Teren zostanie ogrodzony i oświetlony.
19 maja burmistrz Grzegorz Nowosielski podpisał umowę z wykonawcą inwestycji Piotrem Krzyczkowskim z firmy Moris-Polska. Przez ramię zaglądali m.in. przedstawiciele wyszkowskich klubów, które już nie mogą doczekać się nowego obiektu. Będą na nim trenowali piłkarze Bugu, piłkarki drużyny Loczki i futboliści Rhinos.
Boisko ma być gotowe do końca października. – Nie mamy czasu, zaczynamy już w poniedziałek – zapowiedział Piotr Krzyczkowski. Wartość umowy – 5.146.804 zł.
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
manhattan