W podzięce za trud wychowania (foto)

Wydarzenia

W podzięce za trud wychowania (foto)

14.10.2016
autor: Ewa Elward
Powiatowe uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 13 października w Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie. Uczniowie wystąpili w programie artystycznym. Pracownicy oświaty odebrali nagrody. Dla wszystkich  wystąpił znany satyryk Krzysztof Daukszewicz.
– Nasi nauczyciele uczą nas, jak pokonywać codzienne trudności, realizować cele i marzenia. Wskazują nam różnorodność dróg życiowych, służą radą i pomocą – podkreślili prowadzący uroczystość uczniowie. – I za to wszystko w dniu dzisiejszych chcielibyśmy, państwu, podziękować. 
Nagrodami Starosty zostali wyróżnieni: Grażyna Majewska, Lidia Arm (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna), Edyta Jarosz, Ewa Kazimierczyk, Joanna Niemczyk  (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy), Grażyna Kalinowska, Łukasz Klepacki, Monika Lipka, Bogdan Pikora (Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej), Elżbieta Piórkowska, Aneta Kania (Zespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku), Bogumiła Piotrowicz, Jan Kowalczyk, Urszula Siankowska (I Liceum Ogólnokształcące), Marian Popławski, Elżbieta Mańko, Marzena Kulesza (Zespół Szkół nr 1), Dorota Stadnik, Andrzej Zdziera (Zespół Szkół w Długosiodle)
Awans na nauczyciela mianowanego otrzymali: Katarzyna Buźniak, Łukasz Klepacki, Ewa Ponichtera, Natalia Szczerba (CEZiU Kopernik), Marcin Hryszkiewicz (ZSS Brańszczyk), Jarosław Komorowski, Jolanta Oleksiak, Justyna Rozbiewska, Ilona Skórka (SOS-W), Katarzyna Przychocka (I LO).
Stopień nauczyciela dyplomowanego uzyskali: Katarzyna Bloch, Ewelina Ginko (ZSS Brańszczyk), Magdalena Bombola, Renata Czyż, Magdalena Mikołajczyk, Jacek Niewiadomski, Stanisław Ponichtera, Arleta Rębała (ZS1), Marta Groszyk, Małgorzata Pilacińska, Agnieszka Skoczeń, Grzegorz Skolimowski, Monika Szydlik, Monika Woźniak, Artur Woźniak (SOS-W), Monika Lipska (CEZiU Kopernik), Patrycja Ogrodzińska, Joanna Zioło (I LO).
Uśmiech na wielu twarzach wywołał występ satyryka Krzysztofa Daukszewicza.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Dziś bezrobotny nie boi się utraty pracy

Dziś bezrobotny nie boi się utraty pracy

Znaczny spadek bezrobocia w powiecie wyszkowskim i wzrost ofert pracy, szczególnie niesubsydiowanej - to najważniejsze spawy w przedstawionym radnym powiatowym sprawozdaniu dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Wyszkowie za 2016 rok.
zobacz więcej
Co po Nim zostało? (foto)

Co po Nim zostało? (foto)

Z okazji wyboru Karola Wojtyły na papieża jak co roku 16 października w Brańszczyku odbyły się powiatowe uroczystości.  38. rocznica tego pamiętnego wydarzenia wypadła w niedzielę, miała więc charakter szczególnie podniosły. – Trzeba wrócić do nauk Papieża. Szukajmy miłości w sobie, by dać ją drugiemu człowiekowi – mówił wójt Mieczysław Pękul.
zobacz więcej
8 maja początek rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Sprawdź, co oferują

8 maja początek rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych. Sprawdź, co oferują

Na gimnazjalistów czeka bogata oferta edukacyjna w szkołach ponadgimnazjalnych na terenie powiatu wyszkowskiego. W większości to profile sprawdzone, cieszące się od lat zainteresowaniem młodzieży. Nowością jest klasa dietetyki i fitnessu. Nabór kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2017/2018, podobnie jak w latach poprzednich, prowadzony będzie w systemie elektronicznym. Rusza na stronie https://wyszkow.edu.pl 8 maja o godz. 10. Trwa do 19 maja do godz. 15.
zobacz więcej
Malowniczo i bezpiecznie (foto)

Malowniczo i bezpiecznie (foto)

Nawet osoby, które nie lubią zimy, muszą przyznać, że o tej porze roku Bug prezentuje się przepięknie. Stan skutej lodem rzeki podniósł się, ale, przynajmniej na razie, nie stwarza niebezpieczeństwa.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan