W lipcu wystąpi „Enej”

Wydarzenia

W lipcu wystąpi „Enej”

12.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Popularny zespół „Enej” wystąpi 9 lipca w Kicinach, w gminie Zabrodzie. Będzie gwiazdą imprezy „Jagodowe żniwa za brodem”. Zespół już zapowiedział, że po występie spotka się z fanami.
Pierwsze jagodowe żniwa odbyły się w ubiegłym roku, gośćmi specjalnymi byli wówczas Beata Tyszkiewicz, Daniel Olbrychski i zespół „Trubadurzy”. W tym roku impreza promująca gminę Zabrodzie nabiera większego rozmachu. Organizatorzy liczą nie tylko na udział drużyn w konkursie zbierania jagód, ale też miłośników relaksu w plenerze i muzyki. Biorąc pod uwagę, że gwiazdą wieczoru będzie zespół „Enej”, zapowiada się niesamowicie energetyczny koncert rockowo – folkowy.
Drugi weekend lipca będzie wyjątkowo obfity w plenerowe koncerty z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. 8 lipca na stadionie miejskim w Wyszkowie zagra „Lato z Radiem”. Na razie urząd miejski zdradził nazwisko tylko jednej z trzech gwiazd - Dawida Kwiatkowskiego.
Emocje nie zdążą jeszcze opaść, a już następnego dnia, w niedzielę 9 lipca w Kicinach wystąpi Enej. Koncert rozpocznie się o godz. 21. Zespół już zapowiedział, że po występie spotka się z fanami. Będzie więc możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia i uzyskania autografu.
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku