Uczniowie „dwójki” mają szansę realizować Bezcenne Marzenia

Wydarzenia

Uczniowie „dwójki” mają szansę realizować Bezcenne Marzenia

24.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 mają szansę stać się bohaterami programu telewizji TVN „The Wishing Tree. Bezcenne Marzenia”. Wiele zależy od ich pomysłowości i życzliwości.
„Bezcenne Marzenia” powstają na wzór programu „The Wishing Tree”, w którym małe dzieci snują marzenia, ale… nie dla siebie. Ich zadaniem jest wymyślenie życzeń, które mają uszczęśliwić kogoś innego. Można się więc spodziewać, że nowy familijny program będzie pełen zabawnych, ale i poruszających historii. Czy wezmą w nim udział uczniowie z Wyszkowa? Mamy nadzieję. 
Z propozycją udziału w programie telewizja wystąpiła do dziewięciu szkół, dzieci w wieku 8 – 13 lat. Obecnie „dwójka” czeka na zgody rodziców. W kolejnym etapie otrzyma do wypełnienia ankiety.
Jeśli szkoła się zakwalifikuje, może spodziewać się wizyty prowadzącego. Następnie wymyślone życzenia zostaną powieszone na Drzewie Życzeń, które TVN zainstaluje na terenie szkoły. Później pozostaje już tylko wybrać życzenia, odwiedzić osoby, którym są dedykowane i oczywiście je zrealizować.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom