Uciekał z narkotykami

Wydarzenia

Uciekał z narkotykami

11.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Podczas kontroli drogowej 23-letni mieszkaniec gminy Somianka próbował uciec policji. Jak się okazało, miało przy sobie narkotyki.
Policjanci z posterunku w Somiance w nocy 9 października w Wielątkach Folwark zauważyli samochód, który na ich widok gwałtownie przyspieszył. Kierowca zatrzymał się do kontroli, ale zaczął uciekać pieszo. Po kilku metrach był już jednak w rękach policjantów. Przy zatrzymanym znaleźli 17 gramów mefedronu w 6 torebkach strunowych. 23-letni mieszkaniec gminy Somianka został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Za kulisami… (foto, wideo)

Za kulisami… (foto, wideo)

Nasz jubileuszowy teledysk trwa 3 min. 42 sek. Nie będziemy mówić o kilometrach zużytej taśmy, dziesiątkach dni zdjęciowych, burzach mózgów, szalonych pomysłach. Po prostu pokażemy, jak wyglądała praca (czyt. zabawa) w studiu nagrań i na planie teledysku. Już we wtorek zobaczycie backstage i making of, czyli po prostu wpadki i zabawne sytuacje.
zobacz więcej
Morskie tradycje na kartach historii Wyszkowa (foto)

Morskie tradycje na kartach historii Wyszkowa (foto)

„Hymn do Bałtyku” rozpoczął 24 lutego drugą część uroczystości z okazji 100-lecia Ligi Morskiej i Rzecznej oraz 98. rocznicy symbolicznych zaślubin Polski z morzem. Przypomniano jeszcze jeden jubileusz - 10. rocznicę istnienia Orkiestry Reprezentacyjnej Ligi Morskiej i Rzecznej, która tego dnia dała piękny koncert. Podczas imprezy promowano też książkę Eugeniusza Daszkowskiego „Morski kalejdoskop”. 
zobacz więcej
Neo-Nówka znów doprowadziła wyszkowian do łez (foto)

Neo-Nówka znów doprowadziła wyszkowian do łez (foto)

Wyszków uwielbia kabarety, ale i kabarety lubią Wyszków. W sobotę 3 marca kabaret „Neo-Nówka” przyjechał już po raz kolejny, a wierna publiczność znów wypełniła halę WOSiR, by zobaczyć najnowszy program swoich ulubieńców pt. „Kazik sam w domu”. 
zobacz więcej
Wyjątkowy i piękny prezent mikołajkowy

Wyjątkowy i piękny prezent mikołajkowy

Bohaterem mikołajkowego, 6 grudnia, wydania Faktów TVN był Andrzej Sapieszko, który rozebrał swój dom letniskowy w Kamieńczyku, by podarować go rodzinie poszkodowanej podczas letnich nawałnic na Pomorzu. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Zitcom