Trzy wypadki i troje rannych (foto)

Wydarzenia

Trzy wypadki i troje rannych (foto)

22.07.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Trzy wypadki, trzy kolizje i dwóch nietrzeźwy kierujący to bilans weekendu na drogach powiatu wyszkowskiego. W wypadkach ranne zostały trzy osoby.
 
W sobotę 20 lipca kilka minut przed godz. 14 w Trzciance, na drodze krajowej nr 8 doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego pracujących na miejscu wypadku wynika, że kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego uderzył w jadące przed nim BMW, a to z kolei w poprzedzającą go toyotę. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił jeden z kierowców biorących udział w zdarzeniu.
Tego samego dnia w Leszczydole-Pustkach doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Jak wynika z pierwszych ustaleń, kierowca volvo nieprawidłowo wykonał manewr zawracania i doprowadził do zderzenia z motocyklistą. Kierujący motocyklem junak został przewieziony do szpitala.
W niedzielę wieczorem dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o wypadku w Łosinnie. Ze wstępnie zebranych informacji wynika, że kierująca samochodem BMW, wyjeżdżając tyłem z posesji, nie zachowała ostrożności i przekroczyła oś jezdni. Kierowca ciężarówki, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom