Trwa akcja „Znicz”. Do tej pory dwa wypadki

Wydarzenia

Trwa akcja „Znicz”. Do tej pory dwa wypadki

02.11.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Wciąż trwa policyjna akcja „Znicz”. Do poniedziałku 2 listopada na drogach powiatu wyszkowskiego doszło do dwóch wypadków, w których ranne zostały trzy osoby.
Coroczną akcję policja w całej Polsce rozpoczęła w piątek 28 października. W ciągu pięciu dni w garnizonie mazowieckim doszło do 37 wypadków, w tym 2 na drogach powiatu wyszkowskiego. 
Oba wydarzyły się w poniedziałek 31 października. Około godz. 9.30 w Rząśniku kierująca mercedesem z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. Kobietę z obrażeniami głowy przetransportowano do szpitala. 
Przed godz. 18 w Somiance, na drodze krajowej nr 62 kierowca opla nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volkswagenem, co doprowadziło do zderzenia samochodów (na fot.). W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, kierowca i jeden z pasażerów volkswagena.
Akcja „Znicz 2016” trwa jeszcze w poniedziałek, do późnych godzin. - Apelujemy do wszystkich powracających z wyjazdów na groby bliskich, aby stosowali się do obowiązujących przepisów oraz warunków na drodze. Pamiętajmy, że pośpiech nigdy nie jest sprzymierzeńcem na drodze – przestrzega rzecznik wyszkowskiej policji st. sierż. Marta Gierlicka.
fot. KPP Wyszków
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom