Trudne warunki na drogach (foto)

Wydarzenia

Trudne warunki na drogach (foto)

19.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Dwa samochody osobowe zderzyły się w czwartek 18 stycznia w Małaszku. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, ok. godz. 14.45 jadąca nissanem od strony Długosiodła mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej na prostym odcinku drogi pokrytej błotem pośniegowym nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z fordem. Do szpitala trafiła ranna 59-latka kierująca nissanem. 
Policja uczula, że warunki na drogach są bardzo zmienne, zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Stąd apel zarówno do kierowców, jak i rowerzystów i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi. Droga hamowania jest znacznie dłuższa, kierowca może wpaść w poślizg i nie zapanować nad samochodem. Wyprzedzanie, wymijanie, wchodzenie w zakręt może być bardzo niebezpieczne.
Fotobudka Star - 728x90
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Po pijanemu omal nie uderzył w radiowóz

Po pijanemu omal nie uderzył w radiowóz

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany we wtorek 13 września kierowca opla, który omal nie uderzył w policyjny radiowóz. 45-latek nie po raz pierwszy zresztą wsiadł za kierownicę po pijanemu.
zobacz więcej
Dzień z Enigmą w Wyszkowie

Dzień z Enigmą w Wyszkowie

Najprawdopodobniej 27 października w WOK „Hutnik” odbędzie się lekcja pokazowa na temat kryptologii i niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma. Przez kilka dni będzie można oglądać wystawę „Enigma. Decipher Victory” („Enigma. Odszyfrować zwycięstwo”).
zobacz więcej
O co idzie bój?

O co idzie bój?

Jak w pierwszym roku będzie funkcjonowała reaktywowana Szkoła Podstawowa nr 4? Czy gmina ubiega się o środki zewnętrzne na wdrożenie reformy oświatowej? Ile etatów ubędzie (a może przybędzie)? Jak widać, zmiany w oświacie to niezmiennie gorący temat w naszym mieście. Te pytania padły na ostatniej sesji rady miejskiej.
zobacz więcej
Świątecznie obdarowani

Świątecznie obdarowani

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia na terenie Wyszkowa odbywały się akcje charytatywne. W zbiórki żywności zaangażowali się uczniowie różnych szkół, organizacje pozarządowe, sportowcy, przedsiębiorcy. Za piękne świąteczne dzieło podziękowania należą się też setkom mieszkańców Wyszkowa, którzy wypełniali kosze w supermarketach mąką, cukrem, kaszą, makaronem, słodyczami. Paczki Ośrodek Pomocy Społecznej przekazał najbardziej potrzebującym. Trafiły do 438 osób samotnych i rodzin oraz 115 dzieci.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Zitcom