Tragiczny wypadek w Dąbrowie (foto)

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Dąbrowie (foto)

20.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
21-letni mieszkaniec gm. Rząśnik zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę 18 marca w Dąbrowie. Auto, w którym jechał, uderzyło w słup energetyczny. Nietrzeźwy kierowca, rówieśnik ofiary, został zatrzymany.
Do wypadku doszło wcześnie rano, przed godz. 6. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca forda, jadąc od miejscowości Komorowo w kierunku Dąbrowy, na łuku drogi uderzył w słup energetyczny, następnie samochód dachował.
Gdy na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, kierowca i pasażer znajdowali się już poza samochodem. Pasażer był jednak nieprzytomny, doszło do zatrzymania oddechu. Resuscytacja nie przyniosła rezultatu, 21-latek zmarł na miejscu wypadku.
21-letni kierowca forda, również mieszkaniec gminy Rząśnik, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie w tym stanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.
fot. KPP Wyszków, PSP Wyszków
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rowerami na wrzosowiska (foto)

Rowerami na wrzosowiska (foto)

Około stu osób pojechało w niedzielę 4 września na rajd rowerowy „Wrzosowiska 2016”, zorganizowany przez Klub Przyjaciół Wyszkowa. Siedem godzin spędzonych wśród kojącej oko przyrody, w miłym towarzystwie, przeprawa przez zagajnik i wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów – to wszystko sprawiło, że ta wyprawa na długo zostanie w pamięci uczestników.
zobacz więcej
Za szybko! (wideo)

Za szybko! (wideo)

Zatrzymane prawo jazdy, punkty karne i mandaty to sankcje za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50km/h w terenie zabudowanym. W ostatnich dniach wyszkowscy policjanci zatrzymali trzech takich kierujących. 
zobacz więcej
Nie będzie strefy kibica

Nie będzie strefy kibica

Ponad 200 tys. zł gminę Wyszków kosztowałaby licencja umożliwiająca wspólne, na placu ratuszowym, obejrzenie meczów reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. – Nie chodzi o to, że nie mamy takiej kwoty, ale jej zapłacenie byłoby nieracjonalne, za takie pieniądze możemy wybudować małe boisko – uważa burmistrz Grzegorz Nowosielski. W weekend 17 – 19 czerwca na telebimie będzie można obejrzeć polskie komedie, bajki, film „Ogniem i mieczem” oraz transmisję z wyszkowskiej gali disco polo.
zobacz więcej
Przywrócić prestiż intensywnej terapii (foto)

Przywrócić prestiż intensywnej terapii (foto)

Wielkim wydarzeniem dla szpitala było oddanie do użytku wyremontowanego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. – On ma przecież swoją historię. Dzisiaj zrobiliśmy największy krok, by przywrócić mu dawną świetność, renomę i prestiż – podkreślił ordynator Wojciech Żubrowski podczas uroczystości, która odbyła się 22 czerwca.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan