Tragiczny wypadek w Dąbrowie (foto)

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Dąbrowie (foto)

20.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
21-letni mieszkaniec gm. Rząśnik zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę 18 marca w Dąbrowie. Auto, w którym jechał, uderzyło w słup energetyczny. Nietrzeźwy kierowca, rówieśnik ofiary, został zatrzymany.
Do wypadku doszło wcześnie rano, przed godz. 6. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca forda, jadąc od miejscowości Komorowo w kierunku Dąbrowy, na łuku drogi uderzył w słup energetyczny, następnie samochód dachował.
Gdy na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, kierowca i pasażer znajdowali się już poza samochodem. Pasażer był jednak nieprzytomny, doszło do zatrzymania oddechu. Resuscytacja nie przyniosła rezultatu, 21-latek zmarł na miejscu wypadku.
21-letni kierowca forda, również mieszkaniec gminy Rząśnik, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie w tym stanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.
fot. KPP Wyszków, PSP Wyszków
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Przebadają 140 małych dzieci

Przebadają 140 małych dzieci

Wyszkowski samorząd, w porozumieniu z fundacją Ronalda McDonalda, chce przebadać ultrasonografem ok. 140 małych pacjentów od 9. miesiąca życia do 6 lat. Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne. Ambulans Fundacji Ronalda McDonalda, jedyny tego typu pojazd w Europie, przyjedzie do Wyszkowa najprawdopodobniej 5 i 6 czerwca.
zobacz więcej
Śpiewać każdy może - jubileuszowy teledysk Nowego Wyszkowiaka (wideo)

Śpiewać każdy może - jubileuszowy teledysk Nowego Wyszkowiaka (wideo)

20 lat naszego tygodnika to piękny jubileusz, który warto, a nawet trzeba świętować w wyjątkowy sposób. Serdecznie zapraszamy Was, drodzy czytelnicy, do obejrzenia nagranego specjalnie na tę okazję teledysku do zaśpiewanej przez nas piosenki. Raczej nie mamy szans nagrać albumu i ruszyć w trasę, ale uszkodzenia słuchu nie musicie się obawiać.
zobacz więcej
Punkt widzenia zależy od… miejsca w sejmie

Punkt widzenia zależy od… miejsca w sejmie

Szpital w Wyszkowie głosami partii rządzącej nie otrzymał pieniędzy z budżetu państwa – komunikuje wyszkowska Nowoczesna. Chodzi o 5 mln zł na wykup gruntów pod szpitalem. Kiedy pytamy, dlaczego? Poseł Prawa i Sprawiedliwości Daniel Milewski odpowiada: - Dowiaduję się o tej sprawie od pani.
Przedstawiciele obu partii zarzucają sobie brak chęci współpracy.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Wyszkowianie płacą za upadłość SKOK

INTERWENCJA: Wyszkowianie płacą za upadłość SKOK

Minęły prawie 2 lata od upadku SKOK Wołomin, który swoją placówkę miał również w Wyszkowie. Większości jej klientów udało się odzyskać pieniądze, ale – jak się właśnie okazuje – to nie koniec ich kłopotów. Dostają bowiem wezwania od syndyka do uiszczenia opłaty na rzecz masy upadłościowej! – A czy rozliczono tych, co pokradli pieniądze? – pyta nasz zbulwersowany czytelnik.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
ITAMED
ITAMED

Sonda

Wybieramy Dzielnicowego Roku 2017:
16.37% (617 głosów)
3.58% (135 głosów)
24.88% (938 głosów)
8.83% (333 głosów)
1.67% (63 głosów)
1.75% (66 głosów)
14.08% (531 głosów)
20.19% (761 głosów)
4.32% (163 głosów)
1.25% (47 głosów)
1.54% (58 głosów)
1.54% (58 głosów)
manhattan
manhattan