Tragiczny wypadek w Dąbrowie (foto)

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Dąbrowie (foto)

20.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
21-letni mieszkaniec gm. Rząśnik zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę 18 marca w Dąbrowie. Auto, w którym jechał, uderzyło w słup energetyczny. Nietrzeźwy kierowca, rówieśnik ofiary, został zatrzymany.
Do wypadku doszło wcześnie rano, przed godz. 6. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca forda, jadąc od miejscowości Komorowo w kierunku Dąbrowy, na łuku drogi uderzył w słup energetyczny, następnie samochód dachował.
Gdy na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, kierowca i pasażer znajdowali się już poza samochodem. Pasażer był jednak nieprzytomny, doszło do zatrzymania oddechu. Resuscytacja nie przyniosła rezultatu, 21-latek zmarł na miejscu wypadku.
21-letni kierowca forda, również mieszkaniec gminy Rząśnik, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie w tym stanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.
fot. KPP Wyszków, PSP Wyszków
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Spore zainteresowanie obroną terytorialną (foto)

Spore zainteresowanie obroną terytorialną (foto)

Około 40 osób pojawiło się na spotkaniu organizacyjnym 11. Samodzielnej Drużyny Mazowieckiej Obrony Terytorialnej. Formacja na razie działa w formule stowarzyszenia, ale liczy, że od nowego roku wejdą w życie uregulowania prawne i drużyna znajdzie się w strukturach Ministerstwa Obrony Narodowej.
zobacz więcej
Wyjątkowe walentynki w Galeo, z Nowym Wyszkowiakiem!

Wyjątkowe walentynki w Galeo, z Nowym Wyszkowiakiem!

Walentynki to z pewnością jeden z najpiękniejszych dni w roku. Będzie jeszcze milszy, jeśli zajrzycie do Centrum Handlowego Galeo. 14 lutego będą na Was czekały słodkie upominki i fotobudka!
zobacz więcej
W rocznicę wybuchu wojny

W rocznicę wybuchu wojny

Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i 77. rocznica wybuchu II wojny światowej. Gmina Wyszków zaprasza mieszkańców, przedstawicieli samorządów, środowisk kombatanckich, lokalne organizacje, by wspólnie oddać hołd tym, którzy zginęli w walce o wolność. Krótka uroczystość odbędzie się o godz. 11 przed pomnikiem Gloria Victis.
zobacz więcej
Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje (foto)

Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje (foto)

Problemy komunikacyjne w mieście, a konkretnie na skrzyżowaniach i z miejscami parkingowymi, były głównym tematem debaty na temat bezpieczeństwa, na którą wyszkowska policja zaprosiła mieszkańców w czwartek 24 listopada. Policja zachęca do zgłaszania wykroczeń poprzez internetową Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. - Dajmy znać policji, że coś złego się dzieje. Patrole na pewno się tam pojawią – zapewnił komendant wyszkowskiej jednostki inps. Michał Toporkiewicz.
zobacz więcej
Mrówka festyn 2017 wersja 2
fotobudka star 300x250
Akademia Humanistyczna