Tragiczny wypadek w Dąbrowie (foto)

Wydarzenia

Tragiczny wypadek w Dąbrowie (foto)

20.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
21-letni mieszkaniec gm. Rząśnik zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę 18 marca w Dąbrowie. Auto, w którym jechał, uderzyło w słup energetyczny. Nietrzeźwy kierowca, rówieśnik ofiary, został zatrzymany.
Do wypadku doszło wcześnie rano, przed godz. 6. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca forda, jadąc od miejscowości Komorowo w kierunku Dąbrowy, na łuku drogi uderzył w słup energetyczny, następnie samochód dachował.
Gdy na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, kierowca i pasażer znajdowali się już poza samochodem. Pasażer był jednak nieprzytomny, doszło do zatrzymania oddechu. Resuscytacja nie przyniosła rezultatu, 21-latek zmarł na miejscu wypadku.
21-letni kierowca forda, również mieszkaniec gminy Rząśnik, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie w tym stanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.
fot. KPP Wyszków, PSP Wyszków
Family Gym
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Oddali hołd poległym i pomordowanym (foto)

Oddali hołd poległym i pomordowanym (foto)

W niedzielę 17 września w 78. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę wyszkowskie Prawo i Sprawiedliwość oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Obwód „Rajski Ptak” zaprosili do kościoła pw. św. Wojciecha na Mszę św. w intencji Ojczyzny oraz poległych w walkach z najeźdźcą i pomordowanych w trakcie sowieckiej okupacji. Mimo deszczu, odbyła się krótka uroczystość przy pomniku Gloria Victis. Delegacje zapaliły znicze i złożyły kwiaty.
zobacz więcej
Prosimy o pokój (foto)

Prosimy o pokój (foto)

Przekazywanie przez wyszkowskich harcerzy Betlejemskiego Światła Pokoju to jedna z naszych najpiękniejszych tradycji. Wraz ze światełkiem niosą bowiem głębokie przesłanie, prośbę i wołanie o pokój. Przesłanie, obok którego – jak mówił 18 grudnia podczas uroczystej Mszy św. w kościele św. Wojciecha kapelan wyszkowskiego hufca ZHP ks. Tomasz Trzaska – w dzisiejszym rozchwianym świecie nie można przejść obojętnie.
zobacz więcej
Oto najlepsi maturzyści (foto)

Oto najlepsi maturzyści (foto)

W powiecie wyszkowskim do matury przystąpiło 742 maturzystów. Egzaminem dojrzałości już może się cieszyć 560 absolwentów, czyli 75% zdających (w 2016 r. 82,9%). Najlepiej wypadło I Liceum Ogólnokształcące, w którym tylko 1 osoba nie zdała matury, 8 może przystąpić w sierpniu do egzaminu poprawkowego.
zobacz więcej
Na Sowińskiego rajd samochodowy. Nie parkuj!

Na Sowińskiego rajd samochodowy. Nie parkuj!

W niedzielę 2 października już po raz 19. odbędzie się Rally Wyszków. Miejscem rajdu, tradycyjnie już, będzie ul. Sowińskiego, między Pułtuską a Prostą. Organizatorzy apelują, by w godz. 9 – 16 na wyłączonym z ruchu odcinku nie parkować aut. 
zobacz więcej
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
fotobudka star