Tragiczny wypadek. Nastolatek nie żyje, dwaj inni ciężko ranni

Wydarzenia

Tragiczny wypadek. Nastolatek nie żyje, dwaj inni ciężko ranni

10.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Policja wyjaśnia przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło 8 sierpnia wieczorem w Wincentowie, gmina Rząśnik. Na miejscu zginął 13-letni chłopiec, do szpitali w Wyszkowie i Warszawie przewieziono ciężko rannych 13- i 17-latków.
Do zderzenia dwóch jednośladów doszło ok. godz. 19.30, na łuku drogi. Śmierć na miejscu poniósł jeden z jadących motorowerem 13-latków. Drugi został ciężko ranny. Z poważnymi obrażeniami do szpitala trafił również 17-latek, który kierował motorem. Wszyscy trzej to mieszkańcy powiatu wyszkowskiego.
Wypadek wstrząsnął całą społecznością lokalną, m.in. klubu WKS Rząśnik, w którym trenowali 13-latkowie. Klub zachęca do udziału we Mszy św., która zostanie odprawiona w kościele w Rząśniku 11 sierpnia o godz. 8.00. „Prosimy o modlitwę w intencji obu chłopców” – piszą na swojej facebookowej stronie.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ŻYCIE W PEŁNI: Co mi w duszy gra? Czyli jak żyć w zgodzie ze sobą

ŻYCIE W PEŁNI: Co mi w duszy gra? Czyli jak żyć w zgodzie ze sobą

Wszyscy odgrywamy w życiu różne role. Często jednak staramy się sprostać oczekiwaniom innych, mimo że nie są one zgodne z naszymi wartościami i przekonaniami. Zdarza się również, że sami od siebie wymagamy tego, na co w rzeczywistości nie mamy ochoty. Wówczas żyjemy nie po swojemu, a robimy jedynie to, co „musimy”, bo tak „trzeba”. Warto się wtedy zatrzymać i zadać sobie kilka pytań: kim naprawdę jestem lub chcę być? W jakich sytuacjach czuję się dobrze? Co daje mi radość? Co mnie powstrzymuje? Gdy poznamy samych siebie, łatwiej będzie nam kreować swoją drogę w taki sposób, który dodaje nam energii, a nie ją odbiera.
zobacz więcej
Talenty Wyszkowa (foto)

Talenty Wyszkowa (foto)

Już po raz dziesiąty Ośrodek Pomocy Społecznej i Stowarzyszenie „Promenada” przyznały stypendia w ramach programu „Talenty Wyszkowa”. Symboliczne czeki uzdolnionej młodzieży z gminy Wyszków 8 listopada wręczył burmistrz Grzegorz Nowosielski.
zobacz więcej
Za podziękowaniami, przeciwko protestowi (foto)

Za podziękowaniami, przeciwko protestowi (foto)

„Wyrażamy głęboką wdzięczność za państwa bohaterstwo, trud i oddanie” - wszystkim osobom, które w czasie epidemii pracują nie tylko w służbach, ale też na przykład w handlu, dziękują radni powiatowi.
- I te działania będą zniweczone przez majowe wybory - komentuje Bogdan Pągowski, wnioskując o wpisanie do stanowiska słów skierowanych do władz państwowych.
zobacz więcej
Fantastyczny koncert zespołu "Enej" (foto)

Fantastyczny koncert zespołu "Enej" (foto)

Wieczorny koncert zespołu „Enej” był prawdziwym ukoronowaniem niedzielnych, 9 lipca, Jagodowych żniw za brodem. Energetyczna muzyka z pogranicza folku i rocka jest w stanie pobudzić największego ponuraka. Nic dziwnego, że do Kicin w gminie Zabrodzie przyjechali mieszkańcy z całego powiatu.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom