Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

Wydarzenia

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

02.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
W nocy z 30 września na 1 października do śmiertelnego wypadku doszło na strzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Świętojańskiej. 46-letni rowerzysta uderzył w pociąg towarowy.
Wypadek wydarzył się po godz. 23. Mimo że szlabany były opuszczone, 46-letni mieszkaniec Wyszkowa wjechał rowerem na przejazd kolejowy, uderzając w bok pociągu towarowego, jadącego w kierunku Ostrołęki. Rowerzysta zginął na miejscu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Film ze studniówki Zespołu Szkół nr 1

Film ze studniówki Zespołu Szkół nr 1

Zachęcamy do obejrzenia filmu z balu studniówkowego maturzystów Zespołu Szkół nr 1. – Studniówka trwa zaledwie jedną noc, ale jest to noc niezwykła i wspaniała. Wydaje się, że zdecydowanie za krótka, jak na swą wartość i niepowtarzalność – mówili uczniowie. Oglądając film, trudno się z nimi nie zgodzić…
zobacz więcej
W szpitalu po „Uwadze”

W szpitalu po „Uwadze”

Prokuratura i Rzecznik Praw Pacjenta prowadzą postępowania w sprawie niezgodnych z prawem praktyk stosowanych w wyszkowskim szpitalu. Chodzi o cegiełki, za które w poradniach specjalistycznych można było ominąć długą kolejkę, co kilka tygodni temu nagłośnił program TVN „Uwaga”. Rzecznik Praw Pacjenta postępowanie prowadzi jednak nie w stosunku do pracowników, lecz do szpitala. 
zobacz więcej
Tajemnice Pałacu Saskiego – złamanie szyfrów Enigmy (foto)

Tajemnice Pałacu Saskiego – złamanie szyfrów Enigmy (foto)

Janina Sylwestrzak – córka Mariana Rejewskiego, Janusz Różycki – syn Jerzego Różyckiego i Jerzy Palluth – syn Antoniego Pallutha, dzieci kryptologów, pogromców niemieckiej maszyny szyfrującej „Enigma”,  byli gośćmi honorowymi pierwszego spotkania w ramach cyklu „Tajemnice Pałacu Saskiego”.
zobacz więcej
Zakręzie zainteresowane kanalizacją

Zakręzie zainteresowane kanalizacją

Na spotkaniu 6 września mieszkańcy os. Zakręzie wyrazili zainteresowanie współudziałem w budowie kanalizacji sanitarnej. Jeśli dojdzie do inwestycji, lwią część kosztów pokryje gmina, a mieszkańcy zapłacą za przyłącza na swoich nieruchomościach. - Budujemy tam, gdzie są chętni – zapowiedział burmistrz.
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną