To Mikołaj, Mikołaj! (foto)

Wydarzenia

To Mikołaj, Mikołaj! (foto)

06.12.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Mikołaj z pewnością należy do ścisłego grona najlepszych przyjaciół dzieci. Nic więc dziwnego, że w mikołajki pojawia się tam, gdzie jest wyczekiwany z utęsknieniem, witany z najszczerszą radością. 6 grudnia nie mógł ominąć Przedszkola nr 1.
Słysząc dzwoneczki, dzieci ze wszystkich grup z ciekawością zgromadziły się w przedszkolnym holu. "Kto zagląda w okno? Kto latarką świeci? Kto patrzy przez szybkę, szuka grzecznych dzieci. To Mikołaj, to Mikołaj, to Mikołaj Święty, to Mikołaj, to Mikołaj niesie nam prezenty" - zaśpiewały mu na powitanie. Gdy gość posilił się już pierniczkami i mlekiem, przystąpił do rozdawania prezentów. Wszystkie grupy otrzymały wspaniałe zabawki, którymi będą się wspólnie bawić.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pożegnanie Krzysztofa Soliwody (foto)

Pożegnanie Krzysztofa Soliwody (foto)

Uroczystości pogrzebowe śp. Krzysztofa Soliwody, emerytowanego zastępcy powiatowego policji, przez 20 lat przewodniczącego Rady Gminy w Rząśniku, odbyły się 27 listopada w Lubielu Nowym. – Całe swoje życie zawodowe związał z powiatem wyszkowskim, z komendą, z lokalną społecznością, ze społeczeństwem ziemi wyszkowskiej, ale także jako społecznik z Rząśnikiem – podkreślił komendant powiatowy policji.
– Dla wielu ludzi mogłeś być przykładem tego, jak żyć dobrze, godnie, porządnie i przede wszystkim jak żyć dla drugiego człowieka – mówił o Zmarłym wójt. – Taki był, taki odszedł i taki pozostanie w naszej pamięci.
zobacz więcej
Najpiękniejsze pisanki przedszkolaków (foto)

Najpiękniejsze pisanki przedszkolaków (foto)

Przedszkole nr 2 zaprosiło do udziału w rodzinnym konkursie "Wielkanocna pisanka". Tuż przed Wielkanocą w przedszkolu zrobiło się bardzo świątecznie i kolorowo.
zobacz więcej
W rocznicę napaści sowieckiej

W rocznicę napaści sowieckiej

Prawo i Sprawiedliwość w Wyszkowie oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej „Obwód Rajski Ptak” Okręg Warszawa Wschód Koło w Wyszkowie zapraszają mieszkańców do udziału w obchodach 79. rocznicy napaści sowieckiej na Polskę. Uroczystość odbędzie się 17 września przy pomniku Gloria Victis (skrzyżowanie ulic Sowińskiego i Pułtuskiej) o godz. 16.30.
zobacz więcej
Rada przyjęła rezygnację wiceprzewodniczącego

Rada przyjęła rezygnację wiceprzewodniczącego

Radni miejscy na sesji w dniu 26 kwietnia przyjęli rezygnację radnego Piotra Turka z funkcji wiceprzewodniczącego rady. Powodem rezygnacji była zmiana planów inwestycyjnych na marcowej sesji Rady Miejskiej  w Wyszkowie.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom