To będzie pierwszy mistrz świata z Wyszkowa (foto)

Wydarzenia

To będzie pierwszy mistrz świata z Wyszkowa (foto)

28.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Mateusz Tryc jest bohaterem reportażu przygotowywanego wspólnie przez Nowego Wyszkowiaka i Studio RG. Lwią część nagrań mamy już za sobą.
Wyszków już dawno nie mógł się pochwalić takim sportowcem jak Mateusz Tryc. Pięściarz jest jednym z najbardziej utytułowanych i znanych sportowców z naszego terenu. I jedynym, który miał bardzo dużą szansę na udział w Igrzyskach Olimpijskich.
Mateusz Tryc świetnie rozpoczął kolejny rozdział swojej kariery. Właśnie mija rok odkąd walczy już w zawodowym ringu, gdzie pozostaje niepokonany.
- Wyszków powinien być dumny z Mateusza Tryca, ponieważ będzie to pierwszy mistrz świata w boksie zawodowym z Wyszkowa – uważa jego trener Hubert Migaczew.
Jaki był Mateusz Tryc jako nastolatek, co go napędza, gdy wychodzi do ringu, czego się boi i co sądzą o nim inni? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie już wkrótce w naszym reportażu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Koronawirus: bać się czy nie?

Koronawirus: bać się czy nie?

Koronawirus to temat numer jeden mediów papierowych i elektronicznych, ale także problem dla każdego z nas. Nie bardzo wiemy, jak się zachować, do kogo się zwrócić o pomoc w przypadku podejrzenia zachorowania lub zetknięcia z osobą, która przyjechała z terenu zagrożonego. Okazuje się, że nawet nie umiemy właściwie myć rąk. 
O informacje zwróciliśmy do dyrektor wyszkowskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Beaty Kiliańczyk-Szawłowskiej. Właśnie do Sanepidu powinniśmy się zwracać w pierwszej kolejności i dzwonić na dostępny przez całą dobę oraz w dni wolne od pracy telefon alarmowy (510 208 072).
zobacz więcej
INTERWENCJA: Śmieci, śnieg i brak wody

INTERWENCJA: Śmieci, śnieg i brak wody

- Pracujemy przy śmieciach, a nie ma nawet gdzie się umyć – na brak wody skarżą się pracownicy wyszkowskiej siedziby firmy MPK Pure Home. Okazuje się, że na terenie firmy doszło do awarii sieci wodociągowej, z której usunięciem trzeba poczekać na bardziej sprzyjające warunki atmosferyczne.
zobacz więcej
Krzesło dla dziecka z wadą kręgosłupa. Jak wybrać najlepszy model?

Krzesło dla dziecka z wadą kręgosłupa. Jak wybrać najlepszy model?

Wady kręgosłupa zdarzają się u wielu dzieci. Dzięki właściwym ćwiczeniom oraz odpowiedniemu krzesłu do siedzenia można jednak je zredukować. Skupmy się dzisiaj właśnie na krzesłach, które przeznaczone są dla dzieci z wadami kręgosłupa. Jak wybrać najlepszy model?
zobacz więcej
Skarga na działalność burmistrza bezzasadna

Skarga na działalność burmistrza bezzasadna

Za bezzasadną radni miejscy uznali skargę na działalność Burmistrza Wyszkowa w zakresie marnotrawienia środków, w tym przy budowie ośrodka ćwiczeń przy ul. Szpitalnej oraz nieprawidłowości przy realizacji pomnika Stanisława Wolskiego.
zobacz więcej
Zitcom