Tłumy na pływalni

Wydarzenia

Tłumy na pływalni

31.07.2018
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. Maciej Kowalski
Ogromnym zainteresowaniem cieszy się wakacyjna oferta gminy Wyszków bezpłatnego korzystania z basenu. Do 26 lipca pływalnia odnotowała prawie 5.250 bezpłatnych wejść.
Przypomnijmy, że w tym roku, ze względu na budowę kładki dla pieszych i rowerzystów przez Bug, gmina nie utworzyła strzeżonego kąpieliska. Rada miejska zdecydowała, że w zamian lepiej bezpłatnie udostępnić pływalnię.
Oferta obowiązuje od początku wakacji do 26 sierpnia w godz. 10 – 17 (ostatnie wolne wejście o godz.16). Skierowana jest do zameldowanych mieszkańców gminy Wyszków: dzieci, młodzieży (do ukończenia szkoły średniej) po okazaniu legitymacji szkolnej, seniorów 60+ po okazaniu dowodu tożsamości. Ponieważ do 13. roku życia dzieci mogą wchodzić na basen tylko z opiekunem, z bezpłatnego wejścia może skorzystać również rodzic.
To właśnie rodzice z dziećmi z bezpłatnej oferty korzystają najchętniej. Są dni, kiedy w bezpłatnym czasie na basen przychodzi nawet 220 osób. Tylko w ostatnim tygodniu pływalnia odnotowała takich 1.370 wejść. W sumie od początku wakacji do 26 lipca – 5.249.
Czas bezpłatnego pobytu – 60 minut. W czasie wakacji nie trzeba płacić za zjeżdżalnię. Z kosztami trzeba się liczyć, gdy chcemy skorzystać z sauny i jacuzzi.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość