Tak zdolne dzieci są mile widziane w naszej szkole (foto)

Wydarzenia

Tak zdolne dzieci są mile widziane w naszej szkole (foto)

17.10.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
34 nowych uczniów gromkimi brawami przywitała społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Rybienku Leśnym. Uroczyste ślubowanie pierwszaki złożyły w czwartek 17 października.
 
Pod kierunkiem wychowawczyń Doroty Dąbkowskiej i Sylwii Wojewódzkiej pierwszaki przygotowały wspaniały program artystyczny, doceniony nie tylko przez licznie zgromadzonych rodziców, ale i dyrektora Pawła Delugę. - Tak zdolne dzieci są mile widziane w naszej szkole. Chciałbym powiedzieć wam gorące i serdeczne: witamy! - zwrócił się nie tylko do nowych uczniów, ale i rodziców. - Dzieci zapewne ogarnia pewien niepokój w związku z nowymi obowiązkami, ale także nauczycielami i trudnościami, które napotkają na swojej drodze. Chcę powiedzieć, abyście się nie martwili. Wszystko ułoży się pomyślnie, o ile wszyscy wykażemy się cierpliwością, życzliwością i chęcią do nauki.
Każdy z pierwszaków został pasowany na ucznia. Wszystkie na sztandar szkoły ślubowały m.in., że będą uczyć się, jak kochać ojczyznę i dla niej pracować, kiedy już dorosną, że będą dobrymi kolegami i koleżankami, a swoim zachowaniem i nauką sprawią radość rodzicom i nauczycielom.
WTBS - wynajem garażu
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka - styczeń - luty 2020
Zitcom