Świąteczny kiermasz (foto)

Wydarzenia

Świąteczny kiermasz (foto)

14.12.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
W Galeo trwa Bożonarodzeniowy Kiermasz. W sobotę i niedzielę można kupić wyjątkowe upominki i świąteczne dekoracje.
 
W przedostatni weekend przed świętami w Wyszkowie panuje prawdziwa zakupowa gorączka. Sporym zainteresowaniem cieszy się Bożonarodzeniowy Kiermasz, od kilku lat organizowany w Galeo. Do nabycia m.in. ozdoby choinkowe, rękodzieło artystyczne, świąteczne stroiki i pierniki.
Wystawcy zapraszają w sobotę i niedzielę, 14 i 15 grudnia, w godz. 10 - 17.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
A jeszcze nie tak dawno w błocie… (foto)

A jeszcze nie tak dawno w błocie… (foto)

Miłą uroczystość, choć pogoda nie sprzyjała, zorganizowali mieszkańcy Lucynowa i Lucynowa Dużego, gdzie przed kościołem powstał spory parking.
zobacz więcej
Mamy dopiero 25 lat, wszystko przed nami (foto)

Mamy dopiero 25 lat, wszystko przed nami (foto)

Wyszkowskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w tym roku obchodzi 25-lat działalności. Ten wspaniały jubileusz nie stał się jedynie okazją do świętowania, ale także głębszego spojrzenia na sytuację osób z niepełnosprawnościami i ich rodzin. Odbyła się Gala Jubileuszowa, ale też konferencja „System wsparcia osób z niepełnosprawnością – dobre praktyki”.
zobacz więcej
PEC zabarwi wodę

PEC zabarwi wodę

… na żółto-zielono. Ale spokojnie, kolorowa woda popłynie z kranu tylko w tych miejscach, gdzie sieć będzie nieszczelna.
zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: W Rybienku zamiast sosen palmy

LIST DO REDAKCJI: W Rybienku zamiast sosen palmy

Rybienko Leśne robi się coraz oryginalniejsze. Zamiast polskiej rozłożystej zielonej sosny pojawiły się tu bowiem palmy. Niektórzy właściciele posesji zapragnęli, nie ruszając się z miejsca, przenieść się w tropiki i ogołocili swoje sosny tak, że sterczą jak zapałki z kitką zieleni na czubku. O gustach się nie dyskutuje, ale o zdrowym rozsądku — tak! Tlenu, tak niezbędnego dla życia, dostarczają zielone szpilki, a nie goły najwyższy nawet pień drzewa. Ucięte zielone gałęzie już nie odrosną, sosna to nie wierzba. Szpilki sosny wydzielają tlen, olejki eteryczne, pochłaniają dwutlenek węgla i pyły (smog). Nauka wyraźnie o tym mówi. Nie bez znaczenia są też względy estetyczne. Padły piękne sosny, stare dęby i brzozy.
zobacz więcej

Najczęściej komentowane