Studniówka Centrum Kształcenia ZDZ (foto)

Wydarzenia

Studniówka Centrum Kształcenia ZDZ (foto)

04.02.2018
autor: Marta Borzymek, fot. Karolina Borzymek, Sylwia Bardyszewska
W sobotni wieczór, 3 lutego, w Gościńcu Pod Jesionem, odbyła się studniówka Centrum Kształcenia ZDZ w Wyszkowie. Wszyscy wystąpili w odpowiednich na ten wieczór strojach. Na początku zabrzmiał tradycyjny polonez zatańczony przez uczniów klas maturalnych i poprowadzony przez panią dyrektor Agatę Rydzewską.
Po polonezie, prowadzący część oficjalną uczniowie przywitali nauczycieli, koleżanki i kolegów, rodziców oraz wszystkich obecnych gości. Wyrazili swoje wzruszenie, które wzbudził w nich ten wieczór. Pamiętali o egzaminie dojrzałości, który czeka ich za około sto dni. Jednak ten czas, studniówkę, postanowili spędzić na zabawie w fantastycznej atmosferze. Pani dyrektor Agata Rydzewska w swoim przemówieniu wyraziła nadzieję, że bal ten stanie się tematem jedynie przyjemnych wspomnień. Określiła studniówkę jako „miły przerywnik” od tematów związanych z maturą, wyczekiwany z wielkimi emocjami. Następnie głos zabrał pan dyrektor Dariusz Glinka. Podziękował za zaproszenie do poloneza. Powiedział, że studniówka to wyjątkowy wieczór dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Życzył również maturzystom powodzenia na egzaminach i w dorosłym życiu.
Również rodzice wspominali moment, gdy ich dzieci po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wyrazili swoją wdzięczność za pracę nauczycieli i cierpliwość wychowawców. Życzyli swoim dzieciom niezapomnianego wieczoru.
Uczniowie, składając podziękowanie, wręczyli dyrekcji i nauczycielom kwiaty. Następnie została zakończona część oficjalna, a pani dyrektor uroczyście otworzyła Bal Studniówkowy 2018.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom