Stracił prawko na Białostockiej (wideo)

Wydarzenia

Stracił prawko na Białostockiej (wideo)

22.03.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), wideo KPP Wyszków
Wyszkowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego, który ul. Białostocką pędził z prędkością 120 km/h, czyli aż o 70 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Poza mandatem i punktami karnymi mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kolejnego kierowcę, dla którego najwyraźniej znaki drogowe nie miały żadnego znaczenia. Na ul. Białostockiej w Wyszkowie, gdzie znajdują się przejścia dla pieszych dodatkowo oznakowane pomarańczowymi lampami ostrzegawczymi, 35-letni mieszkaniec gm. Brańszczyk pędził volkswagenem 120 km/h. Decyzja policjantów nie mogła być inna. Poza mandatem i punktami karnymi mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
- Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków, które kończą się niestety tragicznie - przypomina rzecznik wyszkowskiej policji sierż. szt. Marta Gierlicka. - Duża prędkość w obszarze zabudowanym stwarza zagrożenie bezpieczeństwa, szczególnie dla pieszych i rowerzystów poruszających się po tym terenie.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom