Stracił prawko na Białostockiej (wideo)

Wydarzenia

Stracił prawko na Białostockiej (wideo)

22.03.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), wideo KPP Wyszków
Wyszkowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego, który ul. Białostocką pędził z prędkością 120 km/h, czyli aż o 70 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Poza mandatem i punktami karnymi mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kolejnego kierowcę, dla którego najwyraźniej znaki drogowe nie miały żadnego znaczenia. Na ul. Białostockiej w Wyszkowie, gdzie znajdują się przejścia dla pieszych dodatkowo oznakowane pomarańczowymi lampami ostrzegawczymi, 35-letni mieszkaniec gm. Brańszczyk pędził volkswagenem 120 km/h. Decyzja policjantów nie mogła być inna. Poza mandatem i punktami karnymi mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
- Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków, które kończą się niestety tragicznie - przypomina rzecznik wyszkowskiej policji sierż. szt. Marta Gierlicka. - Duża prędkość w obszarze zabudowanym stwarza zagrożenie bezpieczeństwa, szczególnie dla pieszych i rowerzystów poruszających się po tym terenie.
 
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pijany spowodował kolizję w centrum miasta

Pijany spowodował kolizję w centrum miasta

Policja zatrzymała poszukiwanego 41-letniego mieszkańca gminy Wyszków. Mężczyzna po pijanemu spowodował kolizję.
zobacz więcej
Bycie żołnierzem to… (foto)

Bycie żołnierzem to… (foto)

Przez cały tydzień wojsko prowadziło w wyszkowskich galeriach handlowych kampanię rekrutacyjną „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. - Przybliżanie służby wojskowej ma sens – przekonuje komendant WKU w Wyszkowie ppłk Leszek Wieczorek.
zobacz więcej
Tato – odkrywca talentów

Tato – odkrywca talentów

Inicjatywa Tato.Net we współpracy z Gminą Wyszków zapraszają ojców z Wyszkowa i okolic na kolejne warsztaty, tym razem pod hasłem „Tato – Odkrywca Talentów”. To wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą nauczyć się, jak odkrywać i rozwijać talenty swoich dzieci. Spotkanie odbędzie się w dniach 12-13 maja (piątek godz. 18-21, sobota godz. 9-18) w Przystanku Twórczej Edukacji w Wyszkowie przy ul. Chopina 9/4U. Pierwszego dnia w warsztacie mogą wziąć udział także mamy.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Myślał, że pies nie żyje. Pomylił się…

INTERWENCJA: Myślał, że pies nie żyje. Pomylił się…

Do nietypowego i niestety nieprzyjemnego zdarzenia doszło na trasie ekspresowej do Warszawy, na terenie gminy Zabrodzie. Przez kilka godzin między pędzącymi samochodami leżał ranny pies. I nie chodzi o to, że nikt się nim nie zainteresował, że nawaliły procedury. Błąd popełnił człowiek odpowiedzialny za pomoc zwierzęciu w takiej sytuacji. Uznał, że… pies nie żyje. Rannego zwierzaka zabrała w końcu wolontariuszka organizacji „Ratujemy Kundelki”. Zwierzę, niestety, nie miało szans na przeżycie, po kilku dniach zostało uśpione.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku