spoKREWnieni służbą

Wydarzenia

spoKREWnieni służbą

22.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyszkowscy strażacy zachęcają do honorowego oddawania krwi w ramach ogólnopolskiej akcji „spoKREWnieni służbą”. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie czekał 2 i 16 marca w godz. 9 – 13 przy hali WOSiR.
Zbiórkę krwi strażacy organizują w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Akcji patronuje minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak. – „Akcja ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym w dniu święta państwowego, przypadającego na dzień 1 marca, obchodzonego od 6 lat jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – poprzez honorowe oddawanie krwi” – informuje koordynujący przedsięwzięcie na naszym terenie bryg. Sławomir Pietrzak. – „W związku z powyższym Państwowa Straż Pożarna w Wyszkowie, Ochotnicze Straże Pożarne z powiatu wyszkowskiego pragną włączyć się do tej humanitarnej akcji.
Osoby, które 2 i 16 marca zgłoszą się do stojącego przed halą WOSiR ambulansu, powinni poinformować personel medyczny, że działają w ramach akcji krwiodawstwa strażaków.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Cieszy, że Wyszków jest zalatany (foto)

Cieszy, że Wyszków jest zalatany (foto)

III Festiwal Latawcowy odbył się w sobotę 17 września przy restauracji „Wyszkowianka”. Przyszły całe rodziny. Równie świetnie bawili się dzieci i rodzice, puszczając latawce. Imprezie towarzyszył piknik, organizatorzy zadbali o poczęstunek i dobre humory.
zobacz więcej
Rząd zmienia szkołę, samorząd liczy… uczniów

Rząd zmienia szkołę, samorząd liczy… uczniów

- Zaczynamy rok szkolny z niepokojem. Wsłuchujemy się w słowa pani minister, ale czekamy na projekt ustawy – tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, w którym spodziewana jest reforma szkolnictwa, mówi zastępczyni burmistrza. A w ubiegłym tygodniu minister edukacji zapowiedziała m.in., że rząd odchodzi od koncepcji tworzenia szkół powszechnych, pozostaje przy 8-klasowych podstawówkach i likwidacji gimnazjów.
Zmiany dotkną głównie gminną oświatę; w powiatowej, gdzie uczniów będzie więcej, są powody do zadowolenia. Nic dziwnego, że starosta zapewnia: - Traktujemy to jak wyzwanie, ale nie tragedię.
zobacz więcej
Szacunku, satysfakcji i życzliwości! (foto)

Szacunku, satysfakcji i życzliwości! (foto)

W poniedziałek 24 lipca przypada 98. rocznica powstania polskiej Policji. Tego dnia wyszkowscy policjanci wzięli udział w uroczystym apelu, który był okazją do wręczenia awansów, nagród, a także złożenia gratulacji i podziękowań.
zobacz więcej
Wyjątkowy i piękny prezent mikołajkowy

Wyjątkowy i piękny prezent mikołajkowy

Bohaterem mikołajkowego, 6 grudnia, wydania Faktów TVN był Andrzej Sapieszko, który rozebrał swój dom letniskowy w Kamieńczyku, by podarować go rodzinie poszkodowanej podczas letnich nawałnic na Pomorzu. 
zobacz więcej
ITAMED
censor jpk
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Wybieramy Dzielnicowego Roku 2017:
16.37% (617 głosów)
3.58% (135 głosów)
24.88% (938 głosów)
8.83% (333 głosów)
1.67% (63 głosów)
1.75% (66 głosów)
14.08% (531 głosów)
20.19% (761 głosów)
4.32% (163 głosów)
1.25% (47 głosów)
1.54% (58 głosów)
1.54% (58 głosów)
manhattan
manhattan