spoKREWnieni służbą

Wydarzenia

spoKREWnieni służbą

22.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyszkowscy strażacy zachęcają do honorowego oddawania krwi w ramach ogólnopolskiej akcji „spoKREWnieni służbą”. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie czekał 2 i 16 marca w godz. 9 – 13 przy hali WOSiR.
Zbiórkę krwi strażacy organizują w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Akcji patronuje minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak. – „Akcja ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym w dniu święta państwowego, przypadającego na dzień 1 marca, obchodzonego od 6 lat jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – poprzez honorowe oddawanie krwi” – informuje koordynujący przedsięwzięcie na naszym terenie bryg. Sławomir Pietrzak. – „W związku z powyższym Państwowa Straż Pożarna w Wyszkowie, Ochotnicze Straże Pożarne z powiatu wyszkowskiego pragną włączyć się do tej humanitarnej akcji.
Osoby, które 2 i 16 marca zgłoszą się do stojącego przed halą WOSiR ambulansu, powinni poinformować personel medyczny, że działają w ramach akcji krwiodawstwa strażaków.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom