spoKREWnieni służbą

Wydarzenia

spoKREWnieni służbą

22.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Wyszkowscy strażacy zachęcają do honorowego oddawania krwi w ramach ogólnopolskiej akcji „spoKREWnieni służbą”. Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie czekał 2 i 16 marca w godz. 9 – 13 przy hali WOSiR.
Zbiórkę krwi strażacy organizują w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Akcji patronuje minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak. – „Akcja ma na celu oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym w dniu święta państwowego, przypadającego na dzień 1 marca, obchodzonego od 6 lat jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – poprzez honorowe oddawanie krwi” – informuje koordynujący przedsięwzięcie na naszym terenie bryg. Sławomir Pietrzak. – „W związku z powyższym Państwowa Straż Pożarna w Wyszkowie, Ochotnicze Straże Pożarne z powiatu wyszkowskiego pragną włączyć się do tej humanitarnej akcji.
Osoby, które 2 i 16 marca zgłoszą się do stojącego przed halą WOSiR ambulansu, powinni poinformować personel medyczny, że działają w ramach akcji krwiodawstwa strażaków.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan