Spokojny sylwester

Wydarzenia

Spokojny sylwester

02.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Podczas Sylwestra wyszkowscy policjanci nie odnotowali incydentów związanych z fajerwerkami. Interwencje dotyczyły głównie zakłócania porządku publicznego i rodzinnych kłótni. Trzej mężczyźni prosto z sylwestrowej zabawy trafili do policyjnego aresztu.
W Sylwestra i Nowy Rok policjanci interweniowali ponad 60 razy. Zdecydowana większość interwencji dotyczyła kłótni pomiędzy uczestnikami imprez domowych lub zakłócania porządku publicznego. Do wytrzeźwienia i dalszych czynności policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu wyszkowskiego podejrzewanych o pobicie 33-latka. Prosto z sylwestrowej imprezy trafili do policyjnego aresztu. Sprawę prowadzą wyszkowscy kryminalni.
Na drogach rok 2018 rozpoczął się bardzo bezpiecznie. Od niedzieli 31 grudnia do 2 stycznia nie odnotowano żadnych wypadków drogowych. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości prawie 430 kierowców. Wszyscy byli trzeźwi! W ciągu dwóch świątecznych dni doszło do 6 kolizji drogowych.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
"Skłodowska" w partnerstwie z Quad/Graphics (foto)

"Skłodowska" w partnerstwie z Quad/Graphics (foto)

- Kiedyś kształciliśmy młodzież na potrzeby FSO i fabryki mebli, teraz – Quad/Graphics – zauważył Bogdan Pągowski 21 lutego, po podpisaniu z największym w Wyszkowie zakładem pracy umowy o współpracy w zakresie kształcenia w szkole branżowej I stopnia w Zespole Szkół nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie.
zobacz więcej
Obwodnica Marek w nocy z piątku na sobotę?

Obwodnica Marek w nocy z piątku na sobotę?

Jest szansa, że obwodnica Marek zostanie oddana do ruchu w nocy z piątku na sobotę – uważa burmistrz Radzymina Krzysztof Chaciński.
zobacz więcej
Jeśli my nie będziemy mówić, opowie o nas ktoś inny (foto)

Jeśli my nie będziemy mówić, opowie o nas ktoś inny (foto)

Zapowiadany wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin z powodu choroby nie dotarł do Wyszkowa na spotkanie organizowane przez Klub Gazety Polskiej. Zastąpiła go Magdalena Gawin, wiceminister w tym samym resorcie, a jednocześnie generalny konserwator zabytków. Było to jedno z nielicznych spotkań z politykami, gdzie kwestie Trybunału Konstytucyjnego czy wieku emerytalnego zastąpił temat muzeów i filmów. Tematyka nie była jednak lekka i przyjemna, bo dotyczyła polskiej polityki historycznej.
zobacz więcej
Dziś szalona zabawa, a za 100 dni… (foto)

Dziś szalona zabawa, a za 100 dni… (foto)

I znów zabrzmiały takty jednego z najsłynniejszych polonezów, autorstwa Wojciecha Kilara. Tym dostojnym tańcem w sobotę 14 stycznia swój bal studniówkowy w domu weselnym „Sylwia” rozpoczęli maturzyści Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”: ponad 180 uczniów Technikum nr 2 i III Liceum Ogólnokształcącego.
zobacz więcej
Bricomarche
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Sonda

3.66% (58 głosów)
3.47% (55 głosów)
27.98% (443 głosów)
2.91% (46 głosów)
2.59% (41 głosów)
4.49% (71 głosów)
29.88% (473 głosów)
3.98% (63 głosów)
2.27% (36 głosów)
2.59% (41 głosów)
16.17% (256 głosów)