< 
Baner desktopowy
Baner mobilny
Śmierdzący szczyt bezczelności (foto)

Wydarzenia

Śmierdzący szczyt bezczelności (foto)

25.04.2020
autor: Sylwia Bardyszewska
Ogromną hałdę śmieci ktoś po prostu zrzucił z ciężarówki na drogę serwisową w Tumanku, w nocy z piątku na sobotę.
 
Mieszkańcy Tumanka byli mocno zszkowani, gdy w sobotę rano na drodze serwisowej przy S-8 zobaczyli ogromną górę śmieci, na dodatek śmierdzących chemikaliami. Wygląda na to, że ktoś po prostu zrzucił je z ciężarówki.
Na miejsce przyjechała policja, straż miejska i straż pożarna.
Droga należy do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostard i to oni będą musieli posprzątać ten śmierdzący bałagan. Policja wszczęła postępowanie, by ustalić, kto wykazał się taką - delikatnie mówiąc - bezczelnością. Mieszkańcy twierdzą, że przed północą słyszeli samochód ciężarowy jadący drogą lokalną. Niektórzy mają przy swoich posesjach kamery, straż miejska sprawdza, czy pojazdu nie nagrała żadna z nich. Jeśli ktoś coś widział, powinien powiadomić służby, by pomóc w ustaleniu osoby, która urządziła sobie to dzikie wysypisko.
WOK HUTNIK - zaproszenie na spotkanie z Tomaszem Raczkiem
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mogę zapewnić, że Prezydent to człowiek o autentycznym poczuciu misji

Mogę zapewnić, że Prezydent to człowiek o autentycznym poczuciu misji

Prezydent poszukiwał osób, które po pierwsze podzielają jego polityczną wrażliwość. Ja, chociaż przez ostatnie lata nie byłem politycznie aktywny, to mam poglądy prawicowe i w środowisku prawicowym, narodowym jestem zakorzeniony. Przede wszystkim jednak musiałem wykazać kompetencje na takie stanowisko, żeby na moich analizach Prezydent mógł polegać – w rozmowie z Nowym Wyszkowiakiem mówi pochodzący z Wyszkowa Piotr Głowacki, który w sierpniu został powołany na stanowisko doradcy Prezydenta RP Karola Nawrockiego.
zobacz więcej
Buggy roztrzaskało się o drzewo. W środku czterech nastolatków

Buggy roztrzaskało się o drzewo. W środku czterech nastolatków

15-latek bez uprawnień czterokołowcem typu buggy wiózł trzech nastolatków. Pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Młody kierowca został przygnieciony przez buggy. „Szukaliśmy go, a on był pod pojazdem” – policja przytacza relacje z miejsca zdarzenia, do którego doszło w Somiance. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trzy osoby trafiły do szpitala.
zobacz więcej
Stanowczo za szybko

Stanowczo za szybko

Dzisiaj na drogach całej Polski policyjna akcja „Prędkość”. Wysokim mandatem za pędzenie motorem przez teren zabudowany ukarany został 26-latek. Na liczniku miał ponad 120 km/h.
zobacz więcej
Taaaakie grzybobranie (FOTO)

Taaaakie grzybobranie (FOTO)

Oto dzisiejsze zbiory pana Andrzeja Krajewskiego. Dumny ze znalezienia okazałych borowików, zgłosił się do naszej redakcji.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom