Serdeczności, nie tylko od święta! (foto)

Wydarzenia

Serdeczności, nie tylko od święta! (foto)

12.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Już po raz 13. restauracja „Baśniowa” i wyszkowski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprosili rodziny na spotkanie wigilijne. – Za wrażliwość, serce, współpracę bardzo, bardzo dziękujemy – do Danuty Kowalewskiej zwróciła się dyrektor OPS Agnieszka Mróz.
Podziękowania wraz z życzeniami złożyła sekretarz gminy Wyszków Anna Gołębiewska. – To ja dziękuję za przyjęcie zaproszenia – swoich gości, 12 grudnia, powitała Danuta Kowalewska. – Życzę, by serdeczności nie zbrakło w państwa życiu również na co dzień. 
Z pewnością nie brakowało jej podczas składania życzeń i dzielenia się opłatkiem. Do śpiewania najpiękniejszych kolęd zaprosił zespół Gloriosa Trinita z parafii św. Wojciecha, który już od kilku lat towarzyszy rodzinom podczas świątecznych spotkań. Bogate przesłanie świąt Bożego Narodzenia było motywem krótkiej sztuki wystawionej przez Teatr Farsa.
Dzieci z niecierpliwością czekały na Mikołaja, który w tym roku przyniósł paczki dla 33 rodzin (75 dzieci). Zostały przygotowane dzięki zbiórce żywności prowdzonej przez Klub Przyjaciół Wyszkowa na początku grudnia w sklepach PSS Społem i Biedronka. Słodycze ufundowali firma Pomel Pawła Trzcińskiego oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bezpłatne badania podczas „Lata z Radiem”

Bezpłatne badania podczas „Lata z Radiem”

„Lato z Radiem” to nie tylko muzyka, ale i profilaktyka. Podczas imprezy w Wyszkowie, 8 lipca, będzie można bezpłatne wykonać przesiewowe badania słuchu.
zobacz więcej
Nowe sale dla nowych przedszkolaków (foto)

Nowe sale dla nowych przedszkolaków (foto)

Przedszkole nr 7 ma nowych podopiecznych. W piątek 30 września otwarto dwa dodatkowe oddziały dla trzylatków, w których miejsce znalazło 50 dzieci. Było przecięcie wstęgi, występy i tort.
zobacz więcej
Firma porządna, a sobie nie radzi…

Firma porządna, a sobie nie radzi…

Prace na powiatowej drodze do Somianki trwają, trwają, i są małe szanse na ich zakończenie w terminie. Mieszkańcy Rybna skarżą się na rozkopaną drogę, która obecnie bardziej przypomina błotnisty szlak. – Firma niby znana i porządna, a w Rybnie sobie nie radzi – skomentował wicestarosta Adam Mróz.
zobacz więcej
Pozostanie z nami na zawsze (foto)

Pozostanie z nami na zawsze (foto)

Poruszający, zarazem skromny i uroczysty, był pogrzeb śp. ks. Henryka Kietlińskiego, pallotyna, honorowego obywatela Wyszkowa. Zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego wyrażoną w spisanym 20 lat temu testamencie, uroczystości pogrzebowe odbyły się w Ołtarzewie, w kościele seminaryjno-parafialnym p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów. 8 marca przy jego trumnie stawili się wszyscy, dla których ks. Henryk był kimś ważnym i bliskim: rodzina, księża pallotyni, kombatanci, delegacje zaprzyjaźnionych szkół, władze i mieszkańcy gminy i powiatu wyszkowskiego. Mszy św. pogrzebowej przewodniczył ks. abp Henryk Hoser SAC.
zobacz więcej
mrówka - nowe godziny
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
mrówka - nowe godziny
manhattan
manhattan