Advertisement 
Serdeczności, nie tylko od święta! (foto)

Wydarzenia

Serdeczności, nie tylko od święta! (foto)

12.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Już po raz 13. restauracja „Baśniowa” i wyszkowski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprosili rodziny na spotkanie wigilijne. – Za wrażliwość, serce, współpracę bardzo, bardzo dziękujemy – do Danuty Kowalewskiej zwróciła się dyrektor OPS Agnieszka Mróz.
Podziękowania wraz z życzeniami złożyła sekretarz gminy Wyszków Anna Gołębiewska. – To ja dziękuję za przyjęcie zaproszenia – swoich gości, 12 grudnia, powitała Danuta Kowalewska. – Życzę, by serdeczności nie zbrakło w państwa życiu również na co dzień. 
Z pewnością nie brakowało jej podczas składania życzeń i dzielenia się opłatkiem. Do śpiewania najpiękniejszych kolęd zaprosił zespół Gloriosa Trinita z parafii św. Wojciecha, który już od kilku lat towarzyszy rodzinom podczas świątecznych spotkań. Bogate przesłanie świąt Bożego Narodzenia było motywem krótkiej sztuki wystawionej przez Teatr Farsa.
Dzieci z niecierpliwością czekały na Mikołaja, który w tym roku przyniósł paczki dla 33 rodzin (75 dzieci). Zostały przygotowane dzięki zbiórce żywności prowdzonej przez Klub Przyjaciół Wyszkowa na początku grudnia w sklepach PSS Społem i Biedronka. Słodycze ufundowali firma Pomel Pawła Trzcińskiego oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku