Sejfy - Bezpieczeństwo w Twoim domu

Wydarzenia

Sejfy - Bezpieczeństwo w Twoim domu

11.12.2018
autor: Red.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo w swoim domu? Sprawdź co mogą zaoferować Ci sklepy internetowe z sejfami.
 

Sejfy domowe i gabinetowe to rozwiązanie, które pomoże zapewnić Ci bezpieczeństwo Twoich dokumentów oraz cennych informacji. Zastosowanie sejfów jest naprawdę bardzo rozległe, sejf z sukcesem może być również wykorzystywany jako zabezpieczenie przed dziećmi w przypadku, gdy trzymamy w domu broń. Poznaj tajniki oraz wybierz odpowiedni sejf dla siebie.

 

Dyskretne miejsce to podstawa

Decydując się na montaż sejfu należy zwrócić uwagę na jego odpowiednią lokalizację. Im lepiej ukryty sejf tym ryzyko kradzieży spadnie. Jakie są najpopularniejsze bezpieczne miejsca?

  • podłoga
  • ukrycie za obrazem
  • ukrycie w meblach tzn. sejf meblowy
  • miejsce o trudnej lokalizacji np. w domu może być to piwnica

Jak mówią statystyki większość kradzieży jest przeprowadzane przez osoby blisko związane. Mogą to być znajomi, czy dalecy krewni. Montując sejf w dyskretnym miejscu, możemy uniknąć informowania o jego lokalizacji osobom niepożądanym.

 

Wielkość sejfów

Jeśli planujemy zakup sejfu, szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na jego wielkość. Jeśli wybierzemy zbyt dużo będziemy mieli problem z montażem. Warto zwrócić uwagę również na wagę sejfu, która często przekracza 100 kg, taki sejf będzie trudniejszy w montażu. Jeśli chcemy dobrze dobrać umiejscowienie i wielkość sejfów warto skorzystać z tak zwanych sejfów meblowych oraz sejfów rurowych , które idealnie nadają się do indywidualnych rozwiązań.

Dodatki zwiększające Twoje bezpieczeństwo

Sejf oczywiście zwiększa bezpieczeństwo w Twoim domu, ale to nie jedyna możliwość zwiększenia bezpieczeństwa. Warto postawić tutaj na takie rozwiązania jak:

  • wynajęcie agencji ochrony
  • zamontowanie alarmów w domu
  • zamontowanie drzwi antywłamaniowych
  • niechwalenie się znajomym o dużych zasobach materialnych

Korzystając z tych wszystkich rozwiązań, możemy realnie uniknąć kradzieży.

 

Gdzie kupić dobry sejf?

Często padające pytanie. Gdzie można kupić dobry i wytrzymały sejf? Do wyboru mamy ponad setki sklepów internetowych, jednak wyróżniającym się w sprzedaży sejfów jest sejfEXPERT posiadający w ofercie od sejfów domowych i gabinetowych po bardzo wytrzymałe szafy pancerne. Atrakcyjne ceny oraz szybka dostawa to jeden z atutów tego sklepu. Jeśli ktoś szuka dobrej jakości w dobrej cenie, warto zainteresować się tą marką.

Podsumowanie

Zdecydowanie warto dbać o swoje bezpieczeństwo, poprzez posiadanie sejfu w domu oraz licznych dodatków wpływających na poczucie bezpieczeństwa i spokój.
 

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W szpitalu po „Uwadze”

W szpitalu po „Uwadze”

Prokuratura i Rzecznik Praw Pacjenta prowadzą postępowania w sprawie niezgodnych z prawem praktyk stosowanych w wyszkowskim szpitalu. Chodzi o cegiełki, za które w poradniach specjalistycznych można było ominąć długą kolejkę, co kilka tygodni temu nagłośnił program TVN „Uwaga”. Rzecznik Praw Pacjenta postępowanie prowadzi jednak nie w stosunku do pracowników, lecz do szpitala. 
zobacz więcej
Nowa ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna dla dzieci

Nowa ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna dla dzieci

Jeszcze w czerwcu rozpocznie się budowa ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej przy Przedszkolu nr 2 w Wyszkowie. Gmina otrzymała na ten cel środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Męczysz się? Odpuść.

ŻYCIE W PEŁNI: Męczysz się? Odpuść.

Nie raz w życiu, w imię wyższego celu, wbrew temu co mówi nasze serce - męczymy się. Chcemy coś skończyć, bo przecież zaczęliśmy. Nawet nieciekawe książki chcemy doczytać na siłę, no bo jak to tak w połowie się zatrzymać i to zostawić? Nic dziwnego, nasz umysł lubi wszystko domykać i upraszczać, żeby mieć poczucie uporządkowanej rzeczywistości. 
zobacz więcej
5 rzeczy, które musisz wiedzieć o wózkach widłowych elektrycznych!

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o wózkach widłowych elektrycznych!

Współcześnie mali i średni przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na zakup nowych czy używanych wózków widłowych. Nie jest to chwilowa moda, a raczej sensowne rozwiązanie umożliwiające poprawienie komfortu i wydajności pracy całej firmy.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Mrówka - styczeń - luty 2020