Samotny spacer 4-latki

Wydarzenia

Samotny spacer 4-latki

14.08.2020
autor:
4-latką bez opieki osoby dorosłej zainteresowali się przechodnie. Dziecko oddaliło się z placu zabaw, nic nikomu nie mówiąc.
 
W środę 12 czerwca przed godz. 16 mieszkańcy Wyszkowa zgłosili policji, że na klatce schodowej jednego z wyszkowskich bloków spotkali 4-letnią dziewczynkę bez opieki osoby dorosłej. Dziewczynka wiedziała, jak się nazywa i jak nazywa się jej mama, ale nie potrafiła przypomnieć sobie, gdzie mieszka. Policjantom dość szybko udało się odnaleźć mamę, dziecko zostało jej przekazane w ciągu godziny. Kobieta oświadczyła, że córką opiekowali się dziadkowie. 4-latka wspólnie ze swoją siostrą bawiła się w piaskownicy przy bloku. Oddaliła się, nikomu nic nie mówiąc.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Śladem naszych publikacji: Chcą kontroli niekontrolowanego nawożenia ziemi (foto)

Śladem naszych publikacji: Chcą kontroli niekontrolowanego nawożenia ziemi (foto)

W ślad za mieszkańcami ul. Kolejowej w Rybienku Leśnym, wracamy do poruszonej w poprzednim wydaniu Nowego Wyszkowiaka sprawy – jak określają - „niekontrolowanego nawożenia ziemi” na niezabudowaną działkę w ich sąsiedztwie. Z prośbą o interwencję na piśmie zwrócili się do burmistrza.
zobacz więcej
Jak zrobić żel do dezynfekcji rąk wykorzystując spirytus?

Jak zrobić żel do dezynfekcji rąk wykorzystując spirytus?

Domowy żel antybakteryjny zawsze się przyda. W dobie pandemii znaczenie tak prostego i łatwego w samodzielnym wykonaniu środka higienicznego znacznie wzrosło, jednak nawet bez ryzyka groźnego zakażenia, taki specyfik przyda się pod ręką. Wystarczy kupić spirytus i kilka dość łatwo dostępnych produktów, by stworzyć przyjemny w zapachu i bardzo skuteczny żel do dezynfekcji z alkoholem.
zobacz więcej
Poważna awaria wodociągu

Poważna awaria wodociągu

W nocy pękł wodociąg w okolicy Latoszka. Wody pozbawieni są mieszkańcy Skuszewa, Lucynowa, Tumanka, Fidestu, Rybienka Leśnego, Latoszka, Drogoszewa, Deskurowa.
zobacz więcej
Wspólne święto Leszczydołów (foto)

Wspólne święto Leszczydołów (foto)

Dzień Leszczyny – wspólna inicjatywa sołtysów pięciu Leszczydołów, Starego, Nowin, Działek, Pustek i Podwielątek, został zorganizowany już po raz czwarty. Sołtysi wspólnie życzyli dobrej zabawy wszystkim, którzy mimo dość chłodnej pogody, w niedzielne popołudnie 1 lipca odpowiedzieli na zaproszenie do Leszczydołu Starego. Na pewno tego nie żałowali, bo przecież nie mogły nie podobać się występy Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP, Zespołu Pieśni i Tańca „Wyszków” czy uczniów miejscowej szkoły oraz gwiazdy wieczoru Iness. Nie brakowało też innych atrakcji. 
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom