Rozstali się z mundurem

Wydarzenia

Rozstali się z mundurem

25.02.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Trzech wyszkowskich policjantów po długoletniej służbie rozstało się z mundurem i przeszło na emeryturę. We wtorek 25 lutego pożegnał ich komendant nadkom. Mariusz Sycik. Uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie w służbie.
 
Po ponad 28 latach służby w policji na emeryturę przeszli: asp. szt. Zbigniew Pepłowski - naczelnik wydziału prewencji, asp. szt. Dariusz Kuczyński - specjalista w referacie do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją oraz po 24 latach w mundurze - asp. szt. Mariusz Brejnak - dyżurny wyszkowskiej policji. Komendant wręczył policjantom listy gratulacyjne. W pożegnalnej uroczystości wzięli udział także zastępca komendanta mł. insp. Zbigniewa Zięciny oraz policjantki, policjanci i pracownicy policji.
- Odchodzący policjanci, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, byli nieocenionym wsparciem dla młodszych kolegów, którym służyli radą i pomocą - podkreśla rzecznik wyszkowskiej policji mł. asp. Marta Gierlicka. - Szanownym emerytom życzymy zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów osobistych. Dziękujemy za wszystkie lata służby i życzymy wielu chwil radości na emeryturze!
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom