Rozpędzili się na trasie (wideo)

Wydarzenia

Rozpędzili się na trasie (wideo)

15.10.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), wideo KPP Wyszków
201, 176 i 154 km/h - za jazdę z taką prędkością trasą S-8 zatrzymani przez policjantów z grupy Speed kierowcy będą musieli zapłacić wysokie mandaty.
 
Grupy Speed do ścigania piratów drogowych powstają w całej Polsce. Nie inaczej jest w powiecie wyszkowskim. W weekend policjanci zatrzymali 70-letniego kierowcę lexusa, który na trasie S8, przy dozwolonej prędkości 100 km/h, pędził 201 km/h. Kolejny kierowca zatrzymany na tej trasie jechał audi z prędkością 176 km/h. Niewiele mniej, bo 154 km/h było na liczniku kierującego skodą, jadącego tą samą drogą. Za złamanie przepisów kierowców ukarano wysokimi mandatami, a na ich konta trafiły punkty karne.
Ponadto policjanci zatrzymali trzech kierowców, którzy, nie zważając na bezpieczeństwo pieszych, jechali w terenie zabudowanym z dwukrotnie większą prędkością, niż jest to dozwolone. W Brańszczyku 29-letni kierowca opla jechał 109 km/h, kierowca BMW - 106 km/h. Trzeci z kierujących przez Łosinno jechał z prędkością 125 km/h, czyli o 75 km więcej nie pozwalają na to przepisy. Za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym kierowcy stracili prawo jazdy. Oprócz tego ukarani zostali wysokimi mandatami, a na ich konta dopisano po 10 punktów karnych.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom