Ranny motocyklista (foto)

Wydarzenia

Ranny motocyklista (foto)

13.09.2020
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
17-letni motocyklista został poważnie ranny w wypadku, do którego doszło w Leszczydole-Nowinach.
 
Zgłoszenie o wypadku dyżurny wyszkowskiej komendy odebrał 11 września ok. godz. 16.10. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierujący saabem nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z motocyklem, który był w trakcie wyprzedzania. 17-letniego motocyklistę do szpitala przetransportowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
23-letni kierujący osobówką był trzeźwy. W trakcie policyjnych czynności okazało się natomiast, że motocyklista (mieszkaniec Wyszkowa) nie posiada uprawnień do kierowa motocyklem.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Program obchodów święta

Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Program obchodów święta

Spotkanie ze świadkiem historii, projekcja filmu, koncert, Msza św., uroczystość przed pomnikiem i konferencja popularnonaukowa - to program organizowanych przez Powiat Wyszkowski obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
zobacz więcej
Nie rujnujemy całego systemu (foto)

Nie rujnujemy całego systemu (foto)

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się środowe, 28 września, spotkanie z wiceminister edukacji narodowej Teresą Wargocką. Obecni byli m.in. samorządowcy i nauczyciele, wywiązała się ciekawa dyskusja na temat obecnego stanu polskiej edukacji i planowanej reformy.
- To wielkie oszustwo, że mamy dobrze zorganizowane kształcenie – uważa wiceminister.
- Zmiany w naszych szkołach są potrzebne, tylko niekoniecznie tak wielkie. Nie w strukturze tkwi błąd. Przykro nam, że nasza praca jest źle oceniana – mówiła z kolei dyrektor jednej ze szkół.
zobacz więcej
Zamieszani w kradzież dzieł sztuki (foto, wideo)

Zamieszani w kradzież dzieł sztuki (foto, wideo)

Dwaj mieszkańcy powiatu wyszkowskiego, w tym jeden funkcjonariusz policji, zostali zatrzymani w sprawie wyłudzenia i kradzieży 80 obrazów, szkiców i grafik z mieszkania kolekcjonera w Poznaniu. W przestępstwo zamieszanych jest 8 osób. Byli przekonani, że kradną tzw. kolekcję Goebbelsa. 
zobacz więcej
Zostaje "Czyste powietrze"

Zostaje "Czyste powietrze"

Gmina wycofała się z programu dofinansowującego modernizację kotłowni i montaż instalacji solarnych. W zamian oferuje mieszkańcom pomoc w pozyskaniu dofinansowania w ramach programu "Czyste powietrze".
zobacz więcej