Kampania antynowotworowa (sfinansowano ze środków EPL)
Puk, puk, to ja, mały uczeń pierwszaczek (foto)

Wydarzenia

Puk, puk, to ja, mały uczeń pierwszaczek (foto)

23.10.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
… śpiewali najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Leszczydole Starym podczas uroczystości ślubowania, w środę 23 października.
 
- Macie dopiero 7, niektórzy 6 lat. Za wami pierwsze słowo, pierwszy krok, pierwsza czekoladka. Teraz czas na kolejną ważną zmianę w waszym życiu - do nowych uczniów zwróciła się dyrektor szkoły Agnieszka Lachowska-Marzoch. - Życzę samych miłych i pogodnych chwil, wspaniałych nauczycieli i cudownych przyjaciół. Godnie reprezentujcie naszą szkołę.
Pierwszaki zdecydowanie udowodniły, że mogą już stać się pełnoprawnymi uczniami, nie tylko wierszykami i piosenkami. Wychowawczyni Renata Wróbel przygotowała im niespodziankę - zadania z matematyki i języka polskiego oraz przyrodnicze zagadki, z którymi poradziły sobie bez problemów. Z uśmiechem na ustach wypiły też sok z cytryny.
Uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły złożyli: Wiktoria, Mateusz, Igor, Zofia, Kacper, Maria, Nikola, Julia, Karina, Natalia, Tobiasz, Lena, Bartosz, Nikola. Każdy został pasowany na ucznia i złożył odcisk palca w szkolnej kronice.
Dyrektor szkoły zwróciła się również do rodziców: - Każde dziecko jest inne, kochane i wspaniałe. Dzieci mają różne talenty. Naszym głównym celem jest wspomaganie, by rozwijały się wszechstronnie. W szkole są bardzo długo, ale najwięcej czasu spędzają z wami. Bądźcie z nimi blisko. Przychodźcie do szkoły, bądźcie blisko z nami.
AKACJA
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość