Przedszkolaki ubrały choinkę (foto)

Wydarzenia

Przedszkolaki ubrały choinkę (foto)

21.12.2018
autor: Elżbieta Szczuka
Tradycją stało się już, że choinkę przy fontannie przy ul. gen. Sowińskiego ubierają przedszkolaki. W piątkowe przedpołudnie 21 grudnia czyniły to po raz dziesiąty.
Wspólne ubieranie przez najmłodszych wyszkowian choinki to pomysł Klubu Przyjaciół Wyszkowa i Gminy Wyszków. Dzieci powiesiły na choince bombki i własnoręcznie przygotowane ozdoby. Atrakcją dla nich był Mikołaj, który rozdawał im słodkości, oraz postacie z bajek, które ich zabawiały i pozowały z nimi do pamiątkowych zdjęć. W wieszaniu ozdób pomagali maluchom m.in. radny powiatowy Adam Mróz, radna miejska Danuta Kukwa, zastępca burmistrza Aneta Kowalewska, naczelnik wydziału promocji Edyta Wittich, prezes KPW Marek Siekierski oraz wolontariusze z CEZiU „Kopernik” – wszyscy w czerwonych mikołajowych czapkach. 
Wigilia miejska na placu przy fontannie i choince, którą ustroiły przedszkolaki, odbędzie się w niedzielę 23 grudnia o godz. 15. W programie: wspólne śpiewanie kolęd, świąteczne życzenia, dzielenie się opłatkiem, stół wigilijny.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom